Олександр Турчинов, секретар РНБО (2014-2019)
Олександр Турчинов, секретар РНБО (2014-2019) 5 канал

Населення Криму стало додатком до військової інфраструктури РФ без прав і перспектив – Турчинов

Читайте по-русски
Політик наголосив, що на окупованому Росією півострові починають зростати протестні настрої

Протестний потенціал в окупованому Росією Криму починає зростати, адже населення півострова зрозуміло, що воно стало додатком до військової інфраструктури РФ без будь-яких прав та перспектив. Про це під час телемарафону "Крим – це Україна!" на "5 каналі" сказав секретар РНБО (2014-2019) Олександр Турчинов.

"Протестний потенціал починає зростати. Так, це на побутовому рівні, це не ідеологічний протест. Але дійсно, їм розповідала російська пропаганда, що прийде туди Росія і все – пенсії, зарплати, життя буде класне. А в результаті вони отримали, що вони стали додатком до військової інфраструктури Російської Федерації", – зауважив Турчинов.

На його думку, протестні настрої серед населення півострова почали зростати з осягненням повної відсутності перспектив.

"Цей додаток, він не має жодних прав, він не має перспективи – їхні діти, їхні батьки. І це вже починає прориватися навіть на російське телебачення – вони змушені показати ті протести, коли самі кримчани кажуть – ми ж не за це голосували, нас обдурили – нас парканом відрізали від моря, ми до моря підійти не можемо. Цей поки що побутовий протест значно починає посилюватися", – додав він.

Дивіться повний запис марафону "Крим – це Україна!":

Нагадаємо, 26 лютого п'ятий Президент України Петро Порошенко в своєму блозі розповів, що передумови для анексії Кримського півострова Росія почала створювати одразу після здобуття Україною незалежності, і події 2014 року стали лише фіналом майже тридцятирічної історії.

Попередній матеріал
Івано-Франківщина на замку: як реагують місцеві мешканці на запровадження локдауну
Наступний матеріал
Прикарпаття б'є рекорди із захворюваності на COVID-19 – як працюють медики в екстремальних умовах
Loading...