Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу
Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу 5 канал

ОБСЄ має почати працювати в Криму, а не лише ухвалювати рішення – Чубаров

Читайте по-русски
Міжнародні організації мають знайти, як реалізувати на практиці ухвалені ними рішення щодо Криму, вважає голова Меджлісу кримськотатарського народу

Україна має змусити міжнародні організації винайти механізми реалізації рішень щодо Криму, які вони ухвалили протягом 7 років окупації півострова Росією. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Ми виходили з того, що потрібні дії, які б змусили не лише українське суспільство, а й міжнародне співтовариство озирнутися на свої дії. Річ у тому, що за ці 7 років прийняті десятки резолюцій і рішень на різних міжнародних майданчиках, починаючи з Генасамблеї ООН. До речі, блискуча робота була проведена українською дипломатією і декілька днів тому було засідання Генасамблеї щодо Криму", – сказав він.

"Але повернімося до ОБСЄ. Кожного року на літніх парламентських сесіях приймаються так звані Кримські декларації. Я просто процитую одне речення з Бакінської декларації, де я брав участь. Там написано, що Росія, увійшовши військами до Криму, порушила всі 10 принципів ОБСЄ. Ви розумієте, є організація, в якій одна з країн порушила всі 10 принципів", – зазначив Чубаров.

"Ми тоді самі собі сказали – ми маємо змусити ці організації, щоб вони знайшли механізм реалізації тих рішень, які вони приймають протягом цих років. Щоб ОБСЄ або ООН не просто ухвалювало рішення, що Росія має вийти з української землі, а щоб ті люди, які голосують за ці рішення, з нами пішли до Криму і ми почали працювати з парламентарями, з членами Ради Європи і членами національних делегацій ОБСЄ", – наголосив політик.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 23 лютого міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія намагається зірвати відкриття "Кримської платформи".

Попередній матеріал
"Мовний закон є дискримінаційним": депутат Качура пояснив, чому його необхідно переглянути
Наступний матеріал
Бізнес працює, попри обмеження – як змінилося життя Медведчука та дружини після накладених санкцій
Loading...