Twitter / Петро Порошенко

Перший день нової сесії у ВР: нардепи поділилися враженнями від початку політичного сезону – відео

Сьогодні народні обранці проголосувала за п'ять законопроектів

В ефірі "5 каналу" народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ігор Артюшенко та народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок поділилися враженнями від першого сесійного дня у ВР. 

На запитання ведучого, чому ВР сьогодні не проголосувала за деякі законопроекти, які були на порядку денному, депутат від БПП відповів: "Я не сказав би, що все так погано, перша половина дня, на диво, якраз була більш позитивна. П'ять законопроектів все-таки пройшло. Йдучи в зал після півторамісячної перерви, я очікував гіршого, бо думав, що остаточно всі політики займуться тільки виборами і роботи не буде, а будуть тільки епатажні заяви по черзі від кожного, а потім всі розійдуться по домівках. От десь півдня все-таки здоровий глузд перемагав, коли ми п'ять законів, в тому числі закон щодо відчуження майна для працівників атомних електростанцій (ухвалили – 5.ua). А цей законопроект розглядали, ну, років три… Це Хмельницький, Енергодар, які сьогодні можуть святкувати цей день".

Артюшенко додав: "Разом з тим багато чого не пройшло. Але я не робив би з того жодної трагедії, хотілося б більше, але факт того, що п'ять законопроектів ухвалено – якщо принаймні темпом по п'ять законопроектів на день ми будемо ухвалювати, це буде дуже добрий темп. Єдине, що я все-таки в чомусь песиміст, і думаю, що з кожним днем буде наближатися виборча гонка і, можливо, десь цей популізм всіх проти всіх буде переважати над здоровим глуздом. Подивимося, це від нас (народних депутатів – ред.) залежить і від виборців залежить, як вони на це реагуватимуть".

Своєю чергою народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок сказав: "Я очікував таку інертність. Це і справдилось, що більшість, яка взяла на себе зобов'язання підтримувати уряд та владні ініціативи, вона просто відсутня в сесійній залі… Просто людей банально в залі не було. Це відповідальність парламенту, відповідальність коаліції, яка є фундаментом для уряду при формуванні державної виконавчої плани".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 4 червня 2018 року, відбулося урочисте відкриття 9-ї сесії Верховної Ради VIII скликання.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
"Втрата для цілого народу": у Львові навколішки попрощалися із 20-річним бійцем, який загинув на Донбасі
Наступний матеріал
Клімкін: Російські окупанти принесли в Крим екологічні катастрофи
Loading...

Після кількох невдалих спроб: як депутати ухвалили порядок денний першого пленарного тижня

Рада ухвалила закон про подолання інтернет-піратства: що має змінитися

Урочисте відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання – відео

Президент вніс до ВР законопроект змін до Конституції щодо євроатлантичної інтеграції України

"Свята трійця": які партії купують рекламу на ТБ за кошти бюджету – КВУ

Засідання Верховної Ради – відео