'Почекун' у Раді
'Почекун' у Раді Сергій Євтушок / Facebook

Які аргументи політсили використають проти опонентів та куди дрейфуватиме Бойко – прогноз політексперта

Політсили намагатимуться дискредитувати своїх політичних опонентів – як агентів Кремля або п'яту колону

В ефірі "5 каналу" політичний експерт Валентин Гладких розповів, які будуть тенденції в парламенті восени, а також чи будуть між собою змагатися у ВР фракція "БПП" та "Батьківщина".

Гладких сказав: "Перша лінія позиціонування – це буде намагання дискредитувати своїх політичних опонентів – як агентів Кремля або п'яту колону, або антиукраїнські сили тощо. Причому ця тенденція досить виразно сформувалася, і не сьогодні. В нас, якщо послухати представників фракцій, то вони говорять, що їхні опоненти – агенти Кремля. Тобто є якась лінія і вони одне одного намагаються пов'язати з Росією або з такими самими токсичними персонами як Медверчук – тобто агент Медведчука. А друга лінія – це все-таки таки буде лінія розмежування щодо соціально-економічних питань. І тут також буде великий ризик того, що нічим не обґрунтований реальною економічно-соціальною ситуацією популізм все-таки змусить приймати рішення, які є згубними для української економіки".

Експерт також сказав, що у парламенті спостерігатиметься протистояння між БПП та "Батьківщиною", "радикали" будуть позиціонуватимуть як найбільш проукраїнську силу.

Також розповів, яка лінія вимальовується на фланці противників вступу до ЄС. "Там є фігури, які нічим не поступаються йому (Медведчуку – ред.) у самодостатності. Я розумію, що Медведчук і ті, хто з ним афілійований, намагається презентувати Медведчука як як найпотужнішу людину, ледь не всемогутнього. Але насправді той самий Новінський є цілком самодостатньою фігурою, який, мабуть, не менш впливовий у стосунках з російським естеблішментом. Той самий Бойко. Він має вищий електоральний рейтинг, ніж усі його потенційні конкуренти на біло-блакитному полі разом узяті. Чи можна з ним говорити з позиції згори? Думаю, що ні. Я вважаю, що ситуація розвиватиметься так. Весь оцей умовно біло-блакитний електорат буде розподілений на кілька сегментів. Бойко дрейфуватиме в бік центрального поміркованого біло-блакитного електорату, а Медведчук і Рабінович намагатимуться підібрати маргінальний проросійський антиукраїнський електорат", – сказав Гладких.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 4 червня 2018 року, відбулося урочисте відкриття 9-ї сесії Верховної Ради VIII скликання. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
Суперечки з приводу Тарутинського полігону: коли Міноборони планує повернути всю територію
Наступний матеріал
В Одесі четверо пожежників постраждали, ліквідовуючи вогонь на СТО: подробиці про стан рятувальників

На Дніпропетровщині спецслужби РФ готували "плацдарм" для зриву виборів – СБУ

Київ та Вашингтон обговорять основні кроки щодо невтручання РФ у вибори в Україні – Болтон

В умовах передвиборчої кампанії: Парубій розповів, як працюватиме Верховна Рада

Вторгнення військ у 1968 році в Чехословаччину: парламент Чехії визнав це окупацією

Корчілава розповів про технологію "відкуси в опонента"

Уся країна "заліплена Тимошенко" – Бригинець