Віталій Бала
Віталій Бала 5 канал

Депутати можуть об'єднатися проти новообраного президента – пояснення політолога

Перше, що веде до неочікуваного фінішу – невизначеність фінансових груп, що спонсорують вибори в Україні. Вони не мають єдиного кандидата

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала розповів про небезпеку прийдешніх виборчих кампаній в Україні.

"У нас може виникнути досить парадоксальна ситуація, про яку мало хто говорить. За всю історію президентських виборів, умовно кажучи, коли гроші почали серйозно впливати, мати вирішальну роль на виборчу кампанію, напевно, ці вибори стануть першими, коли немає консенсусу серед прізвищ (які раніше фінансували виборчі перегони в Україні – ред.). Вони не зупинилися на одному кандидаті. З кимось вони взагалі "в контрах". Це перше, що веде до неочікуваного і нелогічного фінішу", – каже Бала.

Він пояснює: "Внаслідок цього може вийти ситуація, що в нас уперше не побіжать кланятися в ноги переможцю. Можуть об'єднатися проти новообраного президента. Бо в нас дві серії – президентська і парламентська. І може статися, що президент зовсім не матиме більшості, і буде зовсім інший уряд у зв'язку з тим, що немає консенсусу основних фінансових груп".

Продовження розмови – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Залишився прикривати побратима: в Лисичанську поховали розвідника Дмитра Українського
Наступний матеріал
Огризко розповів про неспроможність "руського бунту, бєсполєзного і бєспощадного"