court.gov.ua

"Було багато скептиків" – Парубій підписав закон про Антикорупційний суд

7 червня ВР нарешті ухвалила закон про Вищий антикорупційний суд

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про Антикорупційний суд. Документ підписав під час спільного  брифінгу з головою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе та головою парламенту Республіки Молдова Андріаном Канду в рамках ІІ Міжпарламентської конференції "Грузія, Молдова і Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального та безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО", повідомляє "Укрінформ".

Парубій при цьому зауважив: "Дуже символічно, що напередодні нашої конференції відбувся важливий етап – прийняття закону про "Виший антикорупційний суд". Ще кілька тижнів тому мало хто вірив, що це може відбутися. Але сьогодні ми вже маємо факт його прийняття. І я хочу скористатися можливістю, щоб урочисто при вас підписати цей закон. Для України це важливий крок на шляху реформування. Кілька тижнів тому я зустрічався з директорами Світового банку і коли вони дізналися, скільки поправок, не дуже вірили, що ми зможемо Закон "Про Вищий антикорупційний суд" прийняти. Як і взагалі, було багато скептиків, але я завжди був оптимістом у цьому питанні. Директори Світового банку дуже попросили, що якщо вдасться ухвалити закон, щоб ми підписали його їхньою ручкою і я зараз  при вас підписую вже підготовлений комітетом, нашими службами Закон України "Про Вищий антикорупційний суд".

Нагадаємо,9 червня у столичному готелі "Київ" відкрилась ІІ Міжпарламентська конференція на тему "Грузія, Молдова і Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального та безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО" за участю голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови Парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе та голови Парламенту Республіки Молдова Андріана Канду.

Як повідомляв 5.UA, 7 червня 2018 року Верховна Рада нарешті ухвалила закон про Вищий антикорупційний суд.

Дивіться також фотогалерею за темою:

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
Стало відомо, що Єлизавету ІІ прооперували – подробиці
Наступний матеріал
Apple запатентувала новий гаджет: що відомо

Президент: Корупція – одна з найбільших загроз для України, порівнянна з агресією РФ

Чи матиме успіх закон про Антикорупційний суд – думки депутатів та експертів

Є реальна небезпека: Парубій закликав до бойкоту ЧС-2018 в Росії

Верховна Рада нарешті ухвалила закон про Вищий антикорупційний суд: як це було

Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд

Засідання Верховної Ради: остаточний розгляд закону про Антикорупційний суд – відео