5.ua

Парцхаладзе зізнався, про застосування якого політичного методу шкодує

Крім того, політик розказав, чи могла б Ольга Сумська бути хорошим міським головою

У програмі "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі" було продемонстровано запрошення, де зазначалося: "Шановні мешканці Святошинського району, за ініціативою депутата (безпартійного) Київради Льва Парцхаладзе, наша організація запрошує вас відвідати виставу... Це запрошення можна обміняти на квиток у касі театру". Також було показано оголошення про безкоштовний тест на виявлення цукрового діабету "за сприяння" Парцхаладзе.

Читайте також: Парцхаладзе розповів, чому в нього дача на матір задекларована

На запитання ведучої, про користування такими умовними махінаціями для підкупу виборців, політик відповів: "Чому махінація? Ви знаєте, ми багато добрих справ робимо, намагаємося допомагати. Ви зараз порівнюєте вибори і... Це було напередодні виборів 2012 року, а сьогодні 2016-й".

/
/

Далі Парцхаладзе розповів, що не вважає Ольгу Сумську зараз хорошим кандидатом на посаду міського голови Києва (Ольга Сумська була членом партії Парцхаладзе "Європейська столиця", від якої балотувалася в мери Києва 2006 року – 5.ua): "Зараз ні. Тоді ми були молодою командою і хотіли сформувати позитивний образ, імідж, нам не вистачало популярних людей. Це один із таких політичних методів". Політик додав, що наразі шкодує про використання ним такого політичного методу.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Парцхаладзе розповів, як від мільярдного бізнесу у декларації залишилось 1,4 млн грн – інтерв'ю.

Попередній матеріал
В ЄС назвали ключові умови виділення Україні €600 млн кредиту
Наступний матеріал
Театр "Domus", створений переселенкою з Криму, зібрав аншлаг у Львові

Парцхаладзе розповів, чому в нього дача задекларована на матір

Парцхаладзе пояснив, як від мільярдного бізнесу у декларації залишилось 1,4 млн грн – інтерв'ю

Береза: Не вірю в очищення влади "руками виборця"

Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі