Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

В ЄС назвали ключові умови виділення Україні €600 млн кредиту

Зняття мораторію на експорт лісу-кругляку, запровадженого в 2015 році терміном на 10 років, а також організація виплат внутрішнім переселенцям є ключовими умовами виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі €600 мільйонів

Про це повідомив журналістам голова представництва ЄС в Україні Х'юґ Мінґареллі, передає УНІАН.

"Як ви пам'ятаєте, ЄС затвердив програму макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1,8 млрд євро. Перший транш у розмірі 600 млн євро ми вже виділили, і зараз йдеться про другий транш також у 600 млн євро. Є дві ключові умови для виділення коштів: зняття мораторію на експорт лісу, а також вирішення питання з виплатами внутрішнім переселенцям", – сказав Мінґареллі.

При цьому він підкреслив, що влади ЄС і України перебувають у процесі переговорів з цих питань, і найближчим часом сторони можуть "вийти на рішення" з цього питання.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, під час першої прес-конференції голова Представництва ЄС в Україні посол Х'юґ Мінґареллі заявив, що рішення щодо безвізового режиму має бути прийняте Радою Євросоюзу та Європейським парламентом, і ці дві інституції наразі працюють над цим питанням.

Попередній матеріал
Зіркова муха: Інтернет бурхливо відреагував на комаху, що сіла на Клінтон під час дебатів
Наступний матеріал
Парцхаладзе зізнався, про застосування якого політичного методу шкодує
Теги:

Порошенко отримав дипломатичну ноту від США на підтвердження виділення кредитних гарантій у $1 млрд

Світовий банк повідомив, коли розгляне питання виділення Україні $500 млн на купівлю газу