Еспресо ТВ

Світовий банк повідомив, коли розгляне питання виділення Україні $500 млн на купівлю газу

  Природний газ планується використати для проходження в Україні опалювального сезону 2016-2017 років

  Рада директорів Світового банку планує 18 жовтня обговорити питання надання Україні $500 млн кредитних гарантій, під які надалі будуть залучені гроші на закупівлі природного газу для проходження опалювального сезону 2016-2017 років. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на представництво банку, де зазначили, що це питання є на порядку денному роботи Ради директорів.

  "Це питання знаходиться на порядку денному наступного засідання Ради директорів Світового банку, яке планується на 18 жовтня", – заявили у представництві. Крім того, у банку наголосили, що будь-яке рішення Ради директорів буде негайно оприлюднене.

  Зазначається, що Україна почала переговори з СБ про надання кредитних ресурсів для закупівлі газу навесні поточного року. До літа основний етап переговорів був завершений, однак рішення про виділення гарантій було прив'язане до результативності роботи Києва з МВФ.

  Як раніше повідомляв 5.ua, 22 вересня стало відомом, що Світовий банк планує виділити Україні $500 мільйонів на купівлю газу для потреб опалювального сезону. Про це тоді заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

  Попередній матеріал
  Брифінг "Вихід посібника з історії України, який вперше систематизував матеріали, присвячені Революції Гідності та агресії Росії проти України"
  Наступний матеріал
  На Донеччині невідомі випустили по автівці понад 30 куль

  Світовий банк планує виділити Україні $500 мільйонів на купівлю газу

  Світовий банк скаржиться на нездатність України освоїти надані кошти – "бюрократична система зарегульована"

  Експерт розповів, як отримати "теплий" кредит з відшкодуванням за програмою енергоефективності

  Порошенко отримав дипломатичну ноту від США на підтвердження виділення кредитних гарантій у $1 млрд

  Байден пообіцяв Порошенку $1 млрд кредитних гарантій

  МВФ виділив Україні третій транш кредиту – Президент