www.eurointegration.com.ua

Голова Представництва ЄС в Україні не впевнений, що питання безвізового режиму розглянуть до саміту

Рішення щодо безвізового режиму має бути прийняте Радою Євросоюзу та Європейським парламентом, і ці дві інституції наразі працюють над цим питанням

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні посол Х'юґ Мінґареллі на своїй першій прес-конференції у Києві.

"Дійсно саміт Україна-ЄС відбудеться 24 листопада. Згоду щодо цього було досягнуто на минулому тижні між Президентом Порошенком та Президентом Туском. Важливо, щоб саміт відбувся у 2016 році, бо ви знаєте, наша угода про асоціацію передбачає проведення щорічних самітів", – зазначив Мінґареллі.

"Питання щодо віз – кілька місяців тому Європейська комісія зробила висновок, що всі умови було виконано Україною для того, щоб отримати безвізовий режим. Рішення має бути прийняте Радою Євросоюзу та Європейським парламентом, і ці дві інституції наразі працюють над цим аспектом легалізації безвізового режиму. Я не можу вам сказати, чи до 24 листопада буде прийнято рішення про безвізовий режим, але можу сказати, що ми всі сподіваємося – Рада і Парламент зможуть надати громадянам України можливість подорожувати до ЄС без віз. Однак не можу сказати точно, чи відбудеться це до 24 листопада", – додав він.

Попередній матеріал
Путін розкручує маховик смерті під Алеппо – аналіз ситуації в Сирії
Наступний матеріал
Поліція оприлюднила відео затримання трьох крадіїв-іноземців

Сьогодні Рада розгляне питання щодо скасування безвізового режиму з РФ

У Раді ЄС заговорили про безвіз із "запобіжником" для України і Грузії – ЗМІ

Євродепутат розповів, за яких умов можливе призупинення "безвізу" для українців