Борислав Береза За Чай.com / 5 канал

Береза: Не вірю в очищення влади "руками виборця"

У програмі "За Чай.сom" на "5 каналі" позафракційний нардеп запропонував неочікуваний спосіб люстрації Верховної Ради

Відповідаючи на питання, "скільки депутатів можуть сказати – ми настільки багаті, що закони фізики в Україні на нас не діють", український політик Борислав Береза зазначив: "У сесійній залі їх дуже велика кількість. Я розумію, що дехто потрапив туди випадково. Вони зрозуміли, що вони більше ніколи в житті більше туди не повернуться, не тому що вони не хочуть, а тому що їх не переоберуть".

Він додав: "Тому вони зараз живуть як останній день. Вони живуть і, як би це так пом’якше сказати, їх не дуже цікавить те, що зараз із країною – їх більше цікавить, яке в них буде майбутнє, тому вони забезпечують себе".

Крім того, Береза поділився найкращим, за його думкою, засобом люстрації Верховної Ради: "Дивіться, у нас будуть вибори. Люди можуть зрозуміти, що якщо вони обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі? А треба. Розумієте, в усьому світі люди розуміють. Ми повинні пройти цей етап. Так, не дуже легкий, не дуже приємний, але повинні".

"І коли ми пройдемо його, ми будемо казати – ми пройшли еволюційний період, ми піднялися, ми стали розумнішими, ми стали відповідальнішими. Отож, будь ласочка, поважаймо себе. Треба поважати себе, робити кроки вперед і пам’ятати, що кожна наша дія має наслідки в майбутньому", – наголосив екс-речник "Правого сектору".

Втім, Береза уточнив, що зараз він не вірить у те, що таке очищення "руками виборця" відбудеться в найближчому майбутньому.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі.

Попередній матеріал
Литва і Естонія: Висновки щодо MH-17 відкриють очі деяким колегам
Наступний матеріал
В Міноборони закупили неякісної форми на 15 млн грн - прокуратура
Loading...

Береза: Я не пройшов у "Моссад" за ваговою категорією

Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі

У Комітеті виборців назвали кількість політичних партій в Україні

До ВР приїхали кардіологи виміряти нардепам артеріальний тиск

Рада ухвалила закон для запобігання рейдерству

Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану