Борислав Береза За Чай.com / 5 канал

Береза: Я не пройшов у "Моссад" за ваговою категорією

Політик пожартував з усіх головних псевдокомпроматів на свою адресу з інтернету

Під час обговорення з Бориславом Березою у програмі "За Чай.сom" на "5 каналі" найбільш резонансних інтернет-компроматів про нього, зайшла мова про зв’язки з Ізраїлем.

Коментуючи витяг з Вікіпедії, що "у 1991 виїхав жити як репатріант у Ізраїль. У 1993 році повернувся в Україну", Береза відповів: "Правда. Ізраїльський паспорт був зданий у певний момент. Коли я зрозумів, що вже буду жити весь час в Україні, в певний момент я здав ізраїльський паспорт і отримав українське громадянство".

Далі, відповідаючи на заяву, що начебто Береза втік з Ізраїлю, не бажаючи служити у ЦАХАЛ (збройні сили Ізраїлю – 5.ua), політик зазначив:"Відповідно до закону Ізраїлю, якщо ти тікаєш звідкись або ще щось, ти не можеш потім приїжджати до Ізраїлю. Я щороку їжджу до Ізраїлю".

І, нарешті, головний компромат, що Береза – "агент "Моссада", інтегрований у "Правий сектор", він супроводив таким жартівливим коментарем: "Дивіться, насправді я намагався, я працював над цим питанням, але не пройшов у "Моссад" за ваговою категорією. У них потрібні маленькі, компактні. Щоб у танку поміщалися. У "Моссаді" треба бути в танку або літаку".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі.

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня": Як надовго знято з порядку денного ВР cкасування безвізового режиму з Росією
Наступний матеріал
Росія пригрозила, що збиватиме американські літаки у Сирії
Loading...

Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі

Береза подав до СБУ депутатське звернення на шеф-редактора "Радио Вести"

Береза: Голосування за зняття недоторканості з Онищенка - це іспит для нинішньої Верховної Ради

Виступ Президента Ізраїлю у ВР: Чи зможе Україна розвінчати совкові наклепи