5.ua

Парцхаладзе розповів, чому в нього дача задекларована на матір

В.о. голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе розповів про свої статки – як задекларовані, так не зазначені в документах

У 2008 році бізнес Льва Парцхаладзе був оцінений у $510 млн. У декларації 2015 року Парцхаладзе зазначив 1,4 млн грн прибутку і ще 1,4 млн грн у банку. У програмі "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі" політик пояснив таку розбіжність цифр.

Він розповів: "Є дивідендна політика, і не завжди вона відображається, що їх виплачують. Є компанії, які нарощують капітал і вартість компанії, і можуть бути навіть збитки у компанії, тому це не пов'язано тут взагалі. Всі ці роки я показував акції компанії, і вони не відображають ці цифри, про які ви зараз говорите".

Далі в.о. голови ОДА прокоментував приблизно 5 млн грн "одержання нарахувань з джерел за межами України" у декларації за 2011 рік: "Це дивіденди були, які я отримував. А з Кіпру – тому що у мене кіпрська компанія була і є, і я звідти отримую. Це не офшорна компанія, це компанія, яка публічно відкрита… Ні, не публічна, це відкрита компанія звичайна".

Коли мова зайшла про майно, Парцхаладзе зазначив: "Квартири, 120 квадратних метрів — це дружини, а 381 квадратний метр — це квартира, в якій я живу. У мене дача є, просто вона не задекларована… Так історично склалося, дуже давно я придбав її на маму. І я її не ховаю, вона є, я навіть журналістів привозив і вона відкрита... Це був 1993-й чи 1994 рік. Щоб ви зрозуміли, будинок сто метрів квадратних. Це дача. Просто ділянка насправді там велика і вона знаходиться в лісі, ну як, на околиці села. Але я влітку може разів 8 приїжджаю туди".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Парцхаладзе розповів, як від мільярдного бізнесу у декларації залишилось 1,4 млн грн – інтерв'ю

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": актор театру і кіно Богдан Бенюк в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Чим закінчилась перша спроба розведення сил на Донбасі – аналіз

Парцхаладзе пояснив, як від мільярдного бізнесу у декларації залишилось 1,4 млн грн – інтерв'ю

У Росії білоруса, що проносив прапор РФ у Ріо, вирішили нагородити квартирою

Квартири та 200 тис. грн: Чільниця НАЗК подала е-декларацію

НАЗК розпочало перевірку щодо елітної квартири Лещенка

Ситник озвучив, за які кошти Лещенко купив квартиру

Мінсоцполітики: за дорогі покупки і квартири не позбавлятимуть субсидій