Богдан Бенюк Офіційний сайт Богдана Бенюка

"ЗА ЧАЙ.COM": актор театру і кіно Богдан Бенюк в ефірі "5 каналу"

Розмову з українським актором та політиком дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Актор чи політик? Богдан Бенюк завітає на чайок. Дізнаємося, яка з двох його половинок перемагає. І наскільки він готовий далі грати у політиці роль "поганого хлопця" зі "Свободи", – розповідає про нового гостя програми ведучий Роман Чайка.

Сьогодні, 10 жовтня, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" чекаємо на Богдана Бенюка – українського актора театру і кіно, антрепренера, політика та народного депутата України VII скликання.

Богдан БенюкFacebook / 5 канал

Довідка: Богдан Михайлович Бенюк народився у Івано-Франківській області. У сім'ї крім Богдана було ще два брати – Микола та Петро. Микола, на жаль, помер, а Петро – теж став актором, Народний артист України.

Після закінчення у 1978 році Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого артист два роки працював у Київському театрі юного глядача. У 1980-му стає актором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в Києві.

Бенюк відомий у ролі ведучого розважальних телепрограм — "Шоу самотнього холостяка"  та "Біла ворона". Актор нагороджений орденами "За заслуги" ІІІ та ІІ ступеня, є лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка та Державної премії України імені Олександра Довженка. З 1996 р. – Народний артист України.

У 1997 р. Бенюк був членом Партії зелених України. Наразі – заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та член політвиконкому ВО "Свобода".

Дивіться також: Фронтмен Mad Heads: Тільки трофейне може з Росії заїжджати до того часу, поки не закінчиться війна.

Попередній матеріал
У Дніпрі прощались з бійцем, що переїхав з Сухумі, однак пішов боронити Україну на Схід
Наступний матеріал
Парцхаладзе розповів, чому в нього дача задекларована на матір

Актори театру ім. Франка спробували військове життя нацгвардійців

Принц Чарльз зіграв Гамлета на сцені з видатними британськими акторами

Прокуратура викликала на допит трьох заступників голів ВО "Свобода" на 16 жовтня

"Свобода" заявила про обшуки у своїх депутатів та активістів у кількох містах України