5 канал

Фронтмен Mad Heads: Тільки трофейне може з Росії заїжджати до того часу, поки не закінчиться війна

Красноокий вважає, що цілком нормально – не пускати російських артистів, окрім тих, хто публічно підтримує Україну

Лідер групи Mad Heads Вадим Красноокий у програмі "За Чай.сom" на "5 каналі" обговорив відмову Верховної Ради обмежити гастролі артистів з Російської Федерації.

Він зазначив: "Ми з Росією практично у стані війни, і в таких умовах, я вважаю, що взагалі будь-які продукти російського виробництва, ми не повинні… Тільки трофейне може сюди заїжджати до того часу, поки не закінчиться війна, поки не буде перемир’я, реальне, потім буде мир, і після того можна буде налагоджувати стосунки".

Читайте також: Піскун розповів, скільки прокурорів сьогодні служать державі, а скільки прийшли заробити собі на пенсію

Музикант наголосив, що не можна звинувачувати всіх росіян та провів паралелі з Нюрнберзьким трибуналом: "Вони (німці – 5.ua) просто в процесі розгрібали те лайно, в яке їх втягнула верхівка. Я думаю, що росіян чекає те саме в теперішній ситуації, тому що більшість із них повірила в те, в що зручно було вірити на сьогоднішній день".

Красноокий підкреслив: "Я вважаю, що це цілком нормальна тема взагалі – не пускати нікого з Росії з культурними виступами, окрім тих, хто чітко підтримує Україну публічно".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Фронтмен Mad Heads: Це нормально – не пускати нікого з Росії з культурними виступами, окрім тих, хто чітко підтримує Україну публічно.

Попередній матеріал
Підготовка до переговорів "нормадської четвірки" триває – Пєсков
Наступний матеріал
Міноборони: Україна не відводитиме війська в односторонньому порядку

ВР відмовилася обмежити гастролі російських артистів, які не засудили агресію Кремля

Мінкультури розширило "чорний список" російських артистів

Активісти передали Мінкульту "чорний список" російських артистів

Фронтмен Mad Heads: Це нормально – не пускати нікого з Росії з культурними виступами, окрім тих, хто чітко підтримує Україну публічно