kadry.net.ua

Квартири та 200 тис. грн: Чільниця НАЗК подала е-декларацію

  Заробітна плата голови НАЗК в Національній академії прокуратури України становила 218 тисяч 273 грн

  Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак подала електронну декларацію за 2015 рік. Відповідний документ внесено в Єдиний державний реєстр осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Так, згідно з декларацією, торік заробітна плата голови НАЗК в Національній академії прокуратури України становила 218 тисяч 273 грн.

  У власності Корчак є квартира площею 88,3 кв. м, ще однією квартирою площею 37,58 кв. м вона володіє спільно із сином Ярославом.

  Об'єктів незавершеного будівництва, цінного рухомого майна, зокрема транспортних засобів, цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів, грошових активів та фінансових зобов'язань Корчак та члени її сім'ї не мають.

  Додамо, два тижні тому голова НАЗК констатувала, що "у Реєстрі досі відсутні декларації високопосадовців - Президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів. Єдиним, хто наразі публічно прозвітував про свої доходи, є заступник міністра енергетики та вугільної промисловості. Також у Реєстрі зафіксована інформація про зміни в майновому стані одного з депутатів Верховної Ради України".

  Попередній матеріал
  Представник Кличка веде переговори про бій з Ентоні Джошуа
  Наступний матеріал
  Порошенко створив другий дипломатичний фронт проти Росії – Геращенко

  Бойовики "ЛНР" вкотре не допустили спостерігачів ОБСЄ

  НАЗК розпочало перевірку щодо елітної квартири Лещенка

  НАЗК має роз'яснювати декларантам суперечливі питання у системі – Шимків

  НАЗК припиняє доступ до системи е-декларування до 1 вересня