Бойко і Медведчук з візитом у Москві
Бойко і Медведчук з візитом у Москві 5 канал

Партія Бойка і Медведчука офіційно просуватиме ідею автономії Донбасу

  Читайте по-русски
  У програмі партії є обіцянки скасувати закон про мову, освіту, декомунізацію

  Так звана "Опозиційна платформа за життя" офіційно просуватиме в наступному парламенті ідею автономії Донбасу. Політична сила провела з'їзд.

  Назвали першу десятку кандидатів у депутати на дочасних виборах. Більшість з них – це колишні представники Партії регіонів. Другий у списку – кум Путіна, Віктор Медведчук. Перший – Юрій Бойко. Його партія пропонуватиме прем’єр-міністром у разі, якщо політсила пройде в раду і увійде в коаліцію.

  Ексрегіонали представили свою програму. Там ані слова про Крим. Натомість є обіцянки скасувати закон про мову, освіту, декомунізацію та перейменування філії Російської православної церкви. Не оминули можливості пообіцяти зниження тарифів.

  Як повідомляв 5.ua, експрезидент України Петро Порошенко звернувся до Служби безпеки України з приводу участі голови політради партії "Опозиційна платформа – за життя" Віктора Медведчука в переговорах щодо звільнення українських заручників.

  Він зазначив, що де-факто Медведчук представляє РФ на переговорах у Мінську.

  Попередній матеріал
  Усі люди з ВІЛ мають право довічно отримувати безкоштовне лікування: МОЗ затвердило клінічний протокол боротьби з недугою
  Наступний матеріал
  Муженко прокоментував слова Кучми щодо припинення вогню в односторонньому порядку на Донбасі
  Loading...