Кличко
Кличко фото - скріншот з відео

Суперечить здоровому глузду і підставляє під удар однопартійців – експерт проаналізував заклик Кличка до Саакашвілі

Читайте по-русски
Заява лідера партії "УДАР" про готовність співпрацювати з Міхеілом Саакашвілі і надати йому першу позицію у списку партії свідчить про те, що Кличку немає що запропонувати українцям

Пропозиція Віталія Кличка (який раніше підтримував БПП) колишньому президентові Грузії очолити список партії "УДАР" свідчить про поглиблення колективної безвідповідальності в українській політиці. Так охарактеризував ситуацію політолог Олександр Антонюк в ефірі "5 каналу".

"Тепер от ця вся колективна безвідповідальність, вона просто тільки поглиблюється, насправді. Тому що Саакашвілі теж був партнером Петра Олексійовича. Тепер усі розбіглися, як таргани, і починають намагатися відхопити свій шматок пирога. Бо, виходячи з того, що я почув, при всій повазі до Кличка, насправді ми розуміємо, що йому нема що запропонувати. Зараз кожен хоче на хайпі вискочити, і тут не йдеться про те, що ми хочемо щось зробити для країни, тут питання, що ми хочемо себе зафіксувати, хоча б ще на якийсь період на от тій території влади, або опозиції, але тим не менше, на політичному Олімпі", – сказав Антонюк.

Рішення лідера "УДАРУ" експерт вважає необдуманим:

"Мені складно сказати, чим керується Кличко, тому що в мене є поняття здорового глузду. Коли ти дивишся на ті речі, в тебе просто розуміння: там здоровий глузд відсутній як такий".

Крім того, експерт вважає, що Кличко своєю заявою може нашкодити однопартійцям.

"Я не знаю, на кого це розраховано, на яку емоційну, інфантильну аудиторію. Ну, твоя аудиторія була не інфантильна насправді. І тепер, на секундочку, безвідповідальність щодо своїх депутатів, причому до тих, хто сьогодні є в тій же самій Львівській міській раді: до Петра Адамека, наприклад, або до Оксани Юринець", – підсумував Антонюк.

Нагадаємо, Кличко запропонував Міхеілу Саакашвілі очолити його партію "УДАР" на дострокових виборах до Верховної Ради.

Повний запис програми дивіться тут: 

Попередній матеріал
Спілкування глави Євроради Дональда Туска та Президента України Володимира Зеленського з пресою – відео
Наступний матеріал
Убивство Кирила Тлявова: засідання комітету Ради за участі керівництва ДБР, Нацполіції та ГПУ – відео
Loading...

УДАР іде на вибори: Кличко запропонував Саакашвілі очолити партію

Партія "Європейська солідарність" приєдналась до ЄНП

Парубій анонсував початок розгляду нового Виборчого кодексу