Броньоване скло захистять ще одним шаром броньованого скла
Броньоване скло захистять ще одним шаром броньованого скла kiev.informator.ua

Подвійний захист: скляну плівку на пішохідному мосту в Києві замінять на суперброньоване скло

  Читайте по-русски
  Броньоване скло захистять ще одним шаром броньованого скла

  На пішохідному мосту біля Володимирської гірки у Києві захисну скляну плівку замінять на шар загартованого скла. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у Facebook.

  "Скло безпечне. Але, через проблеми зі змінною захисною скло-плівкою, яка страждає і від вандалів, і від великого напливу людей, її вирішили замінити ще одним шаром товстого суперброньованого скла. І вже найкращі фахівці, зокрема, й іноземні, готуються до реалізації цієї роботи. Скло на мосту залишиться!", — заявив міський очільник.

  Кличко також сказав, що подряпини на броньованому склі будуть прибирати шляхом полірування. Очікується, що роботи на скляних ділянках моста завершать за декілька тижнів.

  "Об'єкт – справді унікальний, такого в Україні ще не робили. І деякі технології, зокрема зі склом, ми застосували вперше, тому, вже на практиці, розуміємо, що треба дещо вдосконалити. І працюємо над цим", – підсумував Кличко.

  Як повідомляв 5.UA, до Дня Києва в українській столиці відкрили новий пішохідно-велосипедний міст, який з'єднав Володимирську гірку і Арку Дружби народів. У перші дні відкриття на мосту перебували від 8 до 15 тисяч відвідувачів. Наступного дня після відкриття поверхня його скляної підлоги вкрилася дрібними тріщинами. Було пошкоджено верхню скляну плівку, яка захищає броньоване скло. Мер міста Віталій Кличко назвав основною версією пошкодження вандалізм. Під час заміни захисного скла, пошкодженого на двох елементах покриття, тріснув ще один елемент скляного покриття. Для перевірки ділянку зі скляною поверхнею огородили.

  Попередній матеріал
  У Києві для автомобілів на два дні перекрили Хрещатик – подробиці
  Наступний матеріал
  Клімкін заявив про відновлення переговорів ТКГ у Мінську – що відомо