day.kiev.ua

Пайєтт: "Панамські документи" не матимуть негативних наслідків для України

Сполучені Штати підтримують боротьбу України з корупцією і готові співпрацювати далі

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що оприлюднення "панамських документів", в яких містяться відомості про офшорні компанії політиків, не матимуть негативних наслідків для України, повідомляє видання ZN.UA.

"Що стосується конкретних звинувачень на адресу Порошенка, я зверну вашу увагу на дуже чітку заяву радника Білого дому цього тижня, в якій зазначаються як пріоритети нашої політики щодо підтримки України в її боротьбі проти корупції, так і наша позитивна оцінка тих кроків, які зробили президент, уряд і парламент у протидії корупції", - сказав Пайєтт журналістам у Києві.

Як повідомляв 5.ua, 3 квітня 2016 року Центр із дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP), Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) і сайти світових ЗМІ опублікували матеріали, присвячені корупції у вищих ешелонах влади в низці країн. Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ).

Нагадаємо, один із засновників Mossack Fonseca звинувачує авторів розслідування у тому, що вони неправильно витлумачили документи і спотворили дані.

Сьогодні, 6 квітня, Президент Петро Порошенко під час прес-конференції в національному прес-клубі Японії в Токіо заявив, що компанії в офшорах створили не для того, щоб ухилитися від сплати податків, а лише щоб відійти від управління своїм бізнесом і передати активи інвестиційному банку з хорошою репутацією.

Попередній матеріал
Кабмін дозволив детективам Антикорупційного бюро займатися прослуховуванням
Наступний матеріал
Гройсман робитиме ставку на розвиток малого і середнього бізнесу - експерт
Теги:
Loading...

Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту

Десятки країн почали перевірку "панамських паперів"

Експерт: Заява фіскальної служби про те, що вона перевіряє "офшори Порошенка" - це "публічний ефект"

Фіскальна служба України почала перевірку інформації про "офшор Порошенка"