5 канал

Гройсман робитиме ставку на розвиток малого і середнього бізнесу - експерт

  У нового уряду не буде класичних 100 днів на розхитування і демонстрацію своєї вправності

  Новому уряду потрібно буде набагато швидше демонструвати свою вправність і свою готовність до певних змін. Про це заявив виконавчий директор Центру громадських відносин Євген Магда на презентації опитування провідних експертів України щодо виходу з кризи.

  "Ситуація в українській економіці, українській політиці достатньо складна. Про це свідчить той фат, що невдала спроба відправити Арсенія Яценюка у відставку не дала новий імпульс роботі уряду, а фактично ще більше поглибила політичну кризу. Тепер люди, які мають намір стати урядом, будуть працювати практично без часу на розхитування, тобто якихось класичних 100 днів практично до Дня незалежності у нового уряду у разі його швидкого формування в середині квітня, я переконаний, не буде. Йому потрібно буде набагато швидше демонструвати свою вправність і свою готовність до певних змін", - зазначив він.

  "Швидше за все, а прем'єром з високою вірогідністю стане Володимир Гройсман, буде робити ставку на точкове зростання. І власне Гройсман говорив про ті джерела фінансових надходжень, які на сьогоднішній момент в його розумінні існують - це є наведення порядку в митній та фіскальній службах, це підтримання окремих галузей економіки - це, насамперед, і аграрно-промисловий комплекс, і IT-галузь... На мою думку, можна з високою долею вірогідності прогнозувати, що Гройсман зробить ставку на підтримку малого і середнього бізнесу, принаймні з огляду на його роботу мером Вінниці, він мав відповідний позитивний досвід", - сказав Магда.

  Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко, на сьогодні майбутня коаліція вже нараховує 226 голосів.

  Попередній матеріал
  Пайєтт: "Панамські документи" не матимуть негативних наслідків для України
  Наступний матеріал
  Внаслідок бойових дій минулої доби четверо військових були поранені - штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  Портніков: Політична криза існує виключно в головах наших політиків

  Якщо наступного тижня не вирішити урядову кризу, постане питання дочасних парламентських виборів - Луценко

  Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

  Гройсман не виключає участі Радикальної партії і "Батьківщини" в коаліції

  Процес створення коаліції буде завершено після повернення Президента – Сазонов

  5 канал - трансляція наживо