Ігор "Тополя" Мазур
Ігор "Тополя" Мазур 5 канал

За маніпуляції зі статутом Росію мають виключити з Інтерполу – Мазур

Читайте по-русски
Спливає останній день, коли РФ може надати польському суду матеріали щодо нібито винуватості "Тополі"

У суботу, 16 листопада – останній день, коли Росія може надати польському суду докази щодо винуватості ветерана АТО Ігоря "Тополю" Мазура. Утім, як він сам зазначив у коментарі "5 каналу", це вже не має сенсу, бо він перебуває в Україні.

Сам Мазур переконаний, що за маніпуляції зі статутом організації, Росію мають виключити з міжнародного Інтерполу, а громадянина РФ, який нині обіймає посаду віцеголови міжнародного Інтерполу – зняти з посади.

"Коли є політична складова або військова, а я і політик, і військовий, тоді не можна діяти циркулярами такими. Ну для Росії ж закон не писаний. Коли це питання виключили, я порадився з консулом і ми зрозуміли, що все ж таки краще бути в Україні", – зазначив "Тополя".

Нагадаємо, ветерана АТО, одного з лідерів УНА-УНСО, який нині працює в Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини, Ігоря Мазура затримали 9 листопада у Польщі за запитом Росії.

Минулої неділі йому мали обирати запобіжний захід. Однак, судове засідання не відбулося – Ігоря Мазура віддали на поруки генерального консула України в Любліні.

Росія закидає Мазуру причетність до загибелі та травмування військових РФ під час участі у Першій чеченській війні. Сам ветеран звинувачення відкидає.

Попередній матеріал
"Небезпечно для армійців": чому на позиціях біля окупованої Горлівки більше не вмикають гімн
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Loading...