Урядовий портал

Опалення, служба фінрозслідувань та нововведення: про що говорили у Кабміні

Уряд ще раніше виділив кошти для проведення опалювального сезону, цьогоріч сума становить майже 10 млрд грн

Про службу фінансових розслідувань, старт опалювального сезону та зміни до законодавства, що стосуються правил дорожнього руху – говорили на сьогоднішньому засіданні урядовці. Відстежувала перебіг засідання Кабінету міністрів кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко.

У регіонах бізнесмени жаліються на екологічні перевірки, інспекції праці та усілякі інші – сьогодні прем'єр вкотре наполягав на необхідності створити Службу фінансових розслідувань. Відповідний законопроект вже спрямували до профільного комітету в парламенті.

"Нам потрібно змінити правоохоронну систему країни, яка опікується економічними питаннями. Ми в уряді напрацювали закон про Службу фінансових розслідувань, який розробив Мінфін. Ми його направили сьогодні на розгляд. Нам важливо, щоб епідемія тиску на бізнес має бути зупинена", – зазначив Гройсман.

Говорили також про опалювальний сезон – відповідальність за його початок лежить на місцевій владі. Натомість уряд уже виконав усі взяті на себе зобов'язання. Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він зазначив: регіони забезпечені природним газом та електроенергією. А раніше Кабмін виділив кошти для проведення опалювального сезону, цього року сума становить майже 10 млрд грн.

"Сьогодні відповідальність за вчасний початок, і в повному обсязі, опалювальний сезон лежить на місцевій владі, органах місцевого самоврядування, обласних адміністрацій, на районній владі. В них є все, щоб вчасно запустити котельні, запустити будинки. Я хотів би тут розуміння громадян України. Ви ж розумієте, що прем'єр-міністр не прийде до вашого багатоповерхового будинку, щоб перевірити тепловий вузол або інші провести роботи по запуску будинку. Це мають зробити комунальні служби міста, і це їхня відповідальність", – запевнив керівник Кабінету міністрів.

Дивіться також фотогалерею:

Шосте засіданні Ради регіонального розвитку - фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Адвокат: Умеров і Чийгоз - на свободі
Наступний матеріал
Водіїв чекають оновлені тести і відеоспостереження під час іспитів – МВС
Loading...

Нова формула ціноутворення: у Кабміні знають, як уникнути подорожчання газу для населення

Кабмін прийняв рішення про звільнення в.о. голови Держгеокадастру Цвяха

Гройсман закликав міністрів усунути тиск на бізнес у підконтрольних відомствах або піти з посад

Засідання Кабінету Міністрів - відео

"Смотрящіх" не буде: Гройсман відсторонив в.о. Держгеокадастру від посади

Гройсман допускає прискорення економічного зростання до 5-7%