kmu.gov.ua

Гройсман розповів про ключовий інструмент роботи з інвесторами

Започаткований за сприяння уряду Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest став надійною складовою й одним із ключових інструментів роботи з провідними компаніями світу та залучення фінансових і технологічних ресурсів в Україну

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Офіс і ознайомився з результатами його роботи.

"Мені не вистачало такої інституції, як Офіс супроводження інвестицій. Ми зібрали якісну команду, яку очолює Данило Білак. Ми ввели посаду урядового Уповноваженого з питань інвестицій, яку обіймає перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, а також створили міжвідомчу робочу групу, яка займається дерегуляцією, вивченням проблем бізнесу, формуванням ділового клімату", – зазначив прем'єр.

Він підкреслив, що робота всіх структур направлена на формування сприятливого ділового клімату, аби "бізнес почувався комфортно".

"Звісно, нам проводити судову реформу, проводити багато змін, але те, що ми сьогодні розуміємо, які проекти реалізовуємо, які інвестиції супроводжуємо, розуміємо проблематику. Ми працюємо, Офіс працює, аби бізнес був успішним", – зазначив Гройсман.

Зазначається, що його структура повноцінно працює з січня поточного року, і за цей період вже має суттєві результати. Обсяг додатково залучених інвестицій від вже працюючих в Україні інвесторів оцінюється приблизно в $600 млн, а за підсумками року цей показник може сягти $1 млрд.

При цьому Офіс не ставить для себе завдань безпосередньо у грошовому вимірі, зосереджуючись, передусім, на комунікаційних кампаніях та безпосередній підтримці підприємців на місцях.

Довідково:

Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest створено постановою уряду в жовтні 2016 року. Діяльність Офісу спрямована на надання інвесторам реальної інформації та порад щодо ведення бізнесу в Україні, зокрема у ключових секторах економіки – агробізнесі, енергетиці, виробництві та інфраструктурі, сфері інноваційних технологій.

Попередній матеріал
Хто такі хоумcкулери та чому домашня освіта набуває популярності
Наступний матеріал
"Укроборонпром" передав міноборони Бангладеша модернізований Ан-32
Loading...

"Це дуже цікаво": Гройсман хоче щотижня слухати 10-хвилинні звіти керівників областей

Гройсман розповів про початок політичного сезону та пріоритетні реформи для уряду

У 2018 уряд збільшить видатки на соцдопомогу та субсидії

Гройсман розповів, за якої умови 9 мільйонів українців у жовтні отримають підвищену пенсію

Реформування держуправління: Кабмін планує скоротити більше 8 тисяч чиновників

"Закрите небо": Гройсман доручив з'ясувати ймовірне обмеження польотів з боку ЄС