5 канал

"Укроборонпром" передав міноборони Бангладеша модернізований Ан-32

Відремонтований військовий Ан-32 з екіпажем вирушить у Бангладеш – це 6 тис. км

"Укроборонпром" передав міністерству оборони Народної Республіки Бангладеш модернізований Ан-32. Відповідно до контракту обслуговування цих літаків, українська державна корпорація повинна модернізувати три таких судна, передає "5 канал".

Сьогодні відремонтований військовий Ан-32 з екіпажем вирушить у Бангладеш. Попереду 6 тис. км шляху. Ще один літак наразі вже ремонтується на підприємстві. Третій – доправлять до України за кілька місяців. Уперше літаки "Антонов-32" Бангладеш закупив у 1985 році. Капітальний ремонт нині відбувається кожні п'ять років. Вартість проекту не розголошують, посилаючись на державну таємницю.

"Це обладнання є: насос-регулятор для двигуна, який виробляється в Харкові, держпідприємством виготовляються протипожежні датчики, які були встановлені. Деяка модернізація була не вітчизняного виробництва, гарнітура для рацій David Clark. Попереднього разу, коли літаки були на капітальному ремонті та модернізації, потужніша модернізація відбувалася", – зазначив гендиректор ДП "Завод 410 ЦА" Віктор Ганькевич.

Попередній матеріал
Гройсман розповів про ключовий інструмент роботи з інвесторами
Наступний матеріал
У Києві створять тимчасовий та повноцінний Музей Революції Гідності