Революція Гідності
Революція Гідності 5 канал

У Києві створять тимчасовий та повноцінний Музей Революції Гідності

Довгострокова перспектива передбачає створення цілісного меморіально- музейного комплексу за 5-7 років, утім, тимчасовий музей збудують значно швидше

Щонайменше 5 років потрібно для створення повноцінного Музею Революції Гідності у столиці. Про це заявив гендиректор установи Ігор Пошивайло, передає "5 канал".

За словами Пошивайла, меморіальна частина комплексу може з’явитися вже за два роки.

Нині музей немає свого приміщення, утім, Київрада виділила земельну ділянку на Інститутській вулиці, де сталися трагічні події взимку 2014 року. На цій території хочуть організувати тимчасовий музейний простір, потому ж розпочнеться повноцінне зведення Музею.

Частину експонатів із Майдану музейники позичають іншим українським музеям для виставок про революцію. Загалом у колекції близько 2500 предметів.

"Сучасний експозиційний простір потребує певного приміщення. У нашому випадку це не може бути одна невеличка кімнатка. Ми передбачаємо кілька черг будівництва музею. Перша частина – меморіальна. Це те, що можна втілити досить швидко – протягом двох років. Будівництво того музейного простору, який передбачений нашою концепцією, потребує певного часу. Довгострокова перспектива – це вже завершення всього меморіально-музейного комплексу. Це п'ять-сім років", - відзначив гендиректор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Боронять ціною життя": у Києві відкрили мультимедіа мартиролог загиблих воїнів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Укроборонпром" передав міноборони Бангладеша модернізований Ан-32
Наступний матеріал
Мовчазний протест активістів: як обирають членів Верховного суду України
Loading...