Урядовий портал

Гройсман розповів про початок політичного сезону та пріоритетні реформи для уряду

Осінь буде для парламентаріїв та урядовців нелегкою, проте ефективною – на розгляд надійдуть близько 50 важливих законопроектів

Під час вступного слова на засіданні Кабміну у середу, 30 серпня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман спрогнозував, що початок політичного сезону буде нелегким, проте саме цієї осені будуть втілені важливі для України реформи, передає "5 канал".

Загалом прем'єр згадав про півсотні важливих законопроектів, які мають розглянути урядовці цього сезону. Парламент, на думку Гройсмана, має сконцентруватися навколо п'ятьох із них. Серед них – електронні довірчі послуги, міжнародні стандарти фінансової звітності, медична та освітня реформи, а також пенсійна реформа.

Так, за словами Гройсмана, пенсійний вік збільшуватися не буде, а 15% оподаткування для працюючих пенсіонерів скасують. Загалом же пенсійна реформа дасть можливість індексувати та осучаснити пенсії для 9 мільйонів українців.

Щодо освітньої реформи глава Кабміну заявив наступне: "Це дасть нам можливість принести більше автономії в освітній процес, більше надати переваг щодо навчання наших дітей. Мова йде про розвиток у них різних компетентностей, головне що ми маємо повертати повагу до українського вчителя. Я хотів би сказати що в рамках цієї реформи в цьому році підняли на 25% зарплату вчителю. У наступному році не менш ніж на 25% відбудеться зростання зарплат для українських вчителів".

Попередній матеріал
Росія використовує Донбас як полігон для підготовки найманців для боїв у Сирії – звіт InformNapalm
Наступний матеріал
У Миколаєві вибухнуло авто місцевого депутата
Loading...