Летовище
Летовище Урядовий портал

"Закрите небо": Гройсман доручив з'ясувати ймовірне обмеження польотів з боку ЄС

У Кабміні пояснили: з міркувань безпеки Європейська агенція авіаційної безпеки дійсно розглядає можливість "закриття неба" для трьох українських летовищ

Очільник українського Камбіну Володимир Гройсман доручив міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, Державіаслужбі, СБУ спільно з іншими органами влади розглянути ситуацію щодо можливого обмеження польотів літаків у низці аеропортів східного регіону України. Про це повідомляє прес-служба уряду .

"Прошу невідкладно надати EASA та Кабінету міністрів України обґрунтовану пропозицію щодо забезпечення необхідних умов здійснення польотів до означених аеропортів", – йдеться в дорученні прем’єра. 

Як пояснює прес-служба Кабміну, "питання обмеження польотів для європейських авіакомпаній до аеропортів "Харків", "Дніпро" та "Запоріжжя" було піднято Європейською агенцією авіаційної безпеки (EASA) через близькість вказаних аеропортів до зони АТО".

Також там зазначили, що відповідно до доручення прем’єра, Мінінфраструктури доручено спільно з іншими міністерствами і відомствами відпрацювати обґрунтовані пропозиції і надати відповідні пояснення Європейській агенції авіаційної безпеки (EASA) з метою недопущення того, щоб стратегічно важливі для України аеропорти опинилися у фактичній авіаційній ізоляції.

Раніше низка ЗМІ поширили інформацію про те, що ЄС може скасувати польоти у три українських міста. Йшлося про аеропорти "Харків", "Дніпро" та "Запоріжжя" – Дніпропетровський район польотної інформації.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Як виглядає новий український легкий літак Y1 "Дельфін" родом з Одеси

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чи спроможні "блакитні шоломи" повернути Україні ОРДЛО – ексклюзивне інтерв'ю з Павлом Жебрівським
Наступний матеріал
Трагедія у таборі "Вікторія": Поліція відкрила вже три кримінальні справи