5 канал

"Смотрящіх" не буде: Гройсман відсторонив в.о. Держгеокадастру від посади

У вівторок, 24 жовтня, на засіданні Ради регіонального розвитку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про відсторонення виконуючого обов'язки голови Держгеокадастру Олега Цвяха

Як стало відомо, на засіданні порушили земельне питання. Відтак, слово мав голова однієї з райрад. Він розповів, що учасникам АТО не дають землю. Більш того, існують так звані "смотрящі", які перешкоджають роботі. 

На таку заяву відреагував очільник Кабміну Володимир Гройсман і зазначив "Будете сидіти", звертаючись до працівників Держгеокадастру.

"Шановний пане Президенте, я уважно вислухав інформацію про "смотрящих" і, по великому рахунку, я думаю, що на цьому зупинятися не потрібно. Я вважаю, що все, що ми тут почули, має бути абсолютно чітким предметом розслідування. І не просто когось кудись забрати, треба когось кудись посадити. І посадити треба у в'язницю… Пане Цвях, з цієї хвилини ви відсторонені від виконання своїх обов'язків. Завтра я звернусь до Генеральної прокуратури та НАБУ для відкриття проти вас справи, проти всіх ваших керівників районних управлінь, з проханням розслідувати його, і ви будете сидіти", – зазначив прем'єр-міністр України. 

Інформація доповнюється, а деталі - у відео:

Попередній матеріал
Штурм Святошинського суду: кого вже відпустили з відділку поліції
Наступний матеріал
Потрощена клітка: наслідки "нічних баталій" у Святошинському суді
Loading...