Шевченківський райвідділ поліції
Шевченківський райвідділ поліції 5 канал

Штурм Святошинського суду: кого вже відпустили з відділку поліції

Вже відпустили двох журналістів, які випадково потрапили до спецпризначенців. Крім того, відпустили і дружину лідера добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського – Катерину

Чотири години поспіль у Шевченківському райвідділку поліції проводять допит затриманих прибічників керівника добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського. Біля відділку поліції також зібралися близько 30 активістів, які поводяться спокійно, однак скандують у мегафон певні слогани та просять поліцейських пропустити їх всередину. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

За її словами, вже відпустили двох журналістів, які випадково потрапили до спецпризначенців. Попри те, що вони показували свої журналістські посвідчення і намагалися відсторонитися від прибічників Коханівського, їх побили, пов'язали та привезли до відділку поліції.

Один із постраждалих журналістів – кореспондент УНІАН – написав заяву, на його думку, на неправомірні дії правоохоронців. Він кваліфікує їх як перешкоджання журналістській діяльності. 

"Повалили на землю, заламали руки, і в такому положенні мене далі в автозак завели. При цьому разів три-чотири за весь цей шлях я кричав, що я журналіст. Коли мене затримували, у мене з рук вирвали посвідчення, і досі його не повернули. Його немає", – розповів журналіст інформаційної агенції УНІАН Сергій Лефтер.

Про що допитують затриманих та що відбувається під райвідділком поліції станом натепер – дивіться детальніше у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Луценко: Саакашвілі перейшов "червону лінію", його можуть екстрадувати
Наступний матеріал
"Смотрящіх" не буде: Гройсман відсторонив в.о. Держгеокадастру від посади
Loading...