Українська правда

Онищенко пояснив, чому проігнорував засідання Верховної Ради

  Наразі нардеп перебуває в Австрії

  Олександр Онищенко повідомив, що він перебуває в Австрії на тренуваннях перед Олімпіадою. Про це він написав у Facebook.

  "Ті що зараз відбувається, не що інше, як вибірковість процесу з повною відсутністю доказової бази. Це своєрідна спецоперація – бездоказова. Все було узгоджено заздалегідь і докази не потрібні. Хід операції показує, що мені не дали б права захищатися належним чином", – написав Онищенко.

  Він повідомив: "вирішив не дозволити себе показово заарештувати в залі ВР, зараз готуюся до Олімпіади, на тренуваннях в Австрії".

  Онищенка підозрюють в організації корупційної схеми з реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування". За попередніми даними НАБУ, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків у сумі близько 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд - кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства, і ще 1,3 млрд грн - несплачена сума ренти за користування надрами. Справа розслідується за чотирма статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину злочинною організацією), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво).

  Додамо, 15 червня Національне антикорупційне бюро передало до Генпрокуратури подання про позбавлення Онищенка депутатської недоторканності. Також Верховна Рада сьогодні, 5 липня, проголосувала окремо по трьох позиціях: за притягнення до кримінальної відповідальності, за затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка.

  Попередній матеріал
  Під Мар'їнкою СБУ запобігла диверсії, що загрожувала військовим об'єктам ЗСУ
  Наступний матеріал
  Валерій Чалий: Захід втомився не від України, а від агресивних дій Росії

  Аеророзвідка "Сестри Перемоги" заявила про викриття ворожих полігонів для навчання найманців

  Онищенко: Перевірка "Рошен" - один з чотирьох пунктів [відео]

  "Центр протидії корупції": Якщо Онищенко сяде, полетить вся схема – всі бояться

  Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності