www.youtube.com

Аеророзвідка "Сестри Перемоги" заявила про викриття ворожих полігонів для навчання найманців

Їх виявили на відстані 5-6 км від російського кордону

"Виконуючи чергове завдання штабу сектора, ми побачили десятки укріпрайонів, блокпостів, опорних пунктів та вогневих позицій. Виявили майданчики для зберігання та ремонту техніки, промзони та ангари, де можна з легкістю сховати танкову роту та, звичайно, сотні одиниць техніки, багато з якої за Мінськими домовленостями не має там бути", – зазначили волонтери.

Як зазначили у фонді, масштаби оборонних споруджень вражають – подекуди бойовики спорудили та облаштували дві повноцінні лінії оборони протяжністю у кілька кілометрів.

За інформацією волонтерів, зафіксовано окопи, в яких, без перебільшення, вміститься цілий батальйон. Водночас, у фонді також повідомили, що такі схованки ворог облаштовує "по книзі", цілком передбачувано.

Черговий полігон, який вдалося виявити, розташований на відстані 5-6 км від російського кордону поза зоною досяжності озброєння українців.

"Судячи зі слідів та воронок, там проводять піхотні та механізовані навчання для тренування найманців та кадрових військових, що прибули в Україну", – зазначається в повідомленні.

Крім того, стало відомо, що полігони розташовані далеко від місця проживання місцевих. Вочевидь, з метою конспірації.

Як відомо, аеророзвідка "Сестри Перемоги" працює спільно із ЗСУ. Усі вильоти підтверджені штабами секторів. Завдання волонтерам дає ГУР, СБУ, ССО, спецназ та артилерія.

Зазначається, що всі забрані дані архівуються для того, аби в подальшому їх можна було використати як доказ російської агресії проти України.

Наразі служба розвідки потребує допомоги для модернізації безпілотника, що відпрацював у зоні АТО понад півроку безперервно, а також для купівлі двох позашляховиків для нових екіпажів. Загалом потребується 200 тисяч гривень.

Прохання до бажаючих приєднатися до благодійної місії перераховувати гроші за вказаним рахунком.

ПриватБанк: 5169 3305 0754 8953, Ганна Морозова

PayPal: victorysisters2014@gmail.com


Нагадаємо, за інформацією групи "Інформаційний спротив" до Новоазовська прибувають російські найманці та військові ЗС РФ.

Попередній матеріал
Тренер розповів про підготовку молодіжної збірної України з баскетболу до чемпіонату Європи
Наступний матеріал
Рада звільнила двох суддів Конституційного Суду

Лисенко: ЗСУ зазнали втрат на Донбасі, 13 бійців поранено

У Торецьку місцеві прибічники "русского мира" блокували переміщення військових

Розвідка: російські окупанти провели понад півсотні обшуків – вилучають у місцевих телефони та засоби зв'язку

До Новоазовська прибувають російські найманці та військові ЗС РФ – група ІС