5 канал

Рада проголосувала за арешт Онищенка

Парламентарії проголосували за притягнення до кримінальної відповідальності, зняття недоторканності та арешт нардепа Онищенка

Парламент сьогодні, 5 липня, голосував окремо по трьох позиціях: за притягнення до кримінальної відповідальності , за затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка.

Верховна Рада зняла депутатську недоторканність Онищенка. За це проголосували 275 депутатів. Рада дала згоду на затримання Онищенка, за це проголосувало 265 депутатів. Також парламент проголосував за арешт нардепа, за висловилося 263 народних депутати.

Сам депутат Онищенко був відсутній у залі засідань парламенту. За даними деяких ЗМІ, зараз він перебуває в Росії.

Нагадаємо, під час свого виступу в Раді генпрокурор Юрій Луценко назвав всіх поплічників Онищенка. Він зазначив, що Онищенко, усвідомлюючи, що самостійно реалізувати свій злочинний умисел не в змозі, створив злочинну організацію.

Додамо раніше, керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що готовий оголосити про підозру Онищенку та передати до суду обвинувальний акт одразу після того, як Верховна Рада дасть згоду на арешт народного депутата.

За інформацією генерального прокурора України Юрія Луценка, Онищенко заволодів 40 млрд грн через "газові схеми" в "Укргазвидобуванні".

Роль народного депутата Онищенка та кожного із 20 його поплічників, а також мільярдні суми збитків, що спричинила державі організована ними "газова схема", детально описані на 80 сторінках подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт, підготовленого антикорупційною прокуратурою та направленого до Верховної Ради генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

Попередній матеріал
СБУ затримала на Донеччині інформатора "ДНР"
Наступний матеріал
Через підрив боєкомплекту в бліндажі загинули 6 бойовиків – ГУР

Луценко у Раді назвав всіх поплічників Онищенка

Береза: Голосування за зняття недоторканості з Онищенка - це іспит для нинішньої Верховної Ради

Нардеп: У ВР запущені серйозні механізми для зриву голосування про арешт Онищенка

Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності