Луценко у Раді назвав всіх поплічників Онищенка

Онищенко, усвідомлюючи, що самостійно реалізувати свій злочинний умисел не в змозі, створив злочинну організацію

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко під час свого виступу у Верховній Раді, де вже розпочали розгляд подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності, зняття недоторканності й арешту нардепа Онищенка.

"Онищенко, усвідомлюючи, що самостійно реалізувати свій злочинний умисел на незаконне заволодіння грошовими коштами від реалізації природного газу, видобутого за договорами про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", не в змозі, в січні 2013 року за активною участю Посного та Кадирової, своєї матері, створив злочинну організацію з метою вчинення особливо тяжкого злочину – заволодіння чужим майном у особливо великому розмірі, до складу якої у різний період увійшли: Сергієнко, Свідченко, Кравченко, Кабаєв, Бистрицький, Смаглюк, Фесун, Гричинюк, Іванов, Рябошапка, Железняк, Гарчева, Канцелярук, Жицький, Пігуляк, Копчук, Купріяненко, Якимащенко, а також інші поки не встановлені досудовим слідством особи".

Нагадаємо, директор НАБУ повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку. За його словами, НАБУ зможе офіційно оголосити Онищенку про підозру тільки після зняття з нього депутатської недоторканності. Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Попередній матеріал
Найєм: На сьогодні найбільша проблема поліції – це система кадрової підготовки
Наступний матеріал
Від санкцій подалі: Росія купує китайський юань, щоб диверсифікувати валютні резерви

Онищенка в Україні немає – Холодницький натякнув, де шукати нардепа

Береза: Голосування за зняття недоторканості з Онищенка - це іспит для нинішньої Верховної Ради

Голова ВР обіцяє сьогодні першим питанням розглянути зняття недоторканості з Онищенка

Нардеп: У ВР запущені серйозні механізми для зриву голосування про арешт Онищенка