Найєм: На сьогодні найбільша проблема поліції – це система кадрової підготовки

Патрульні мали б переходити у кримінальний блок через спеціальну підготовку. Цієї системи спеціальної підготовки поки що немає, розповів нардеп

На сьогодні найбільша проблема з якою зіштовхнулась як Патрульна поліція, так і уся Національна поліція – це система кадрової підготовки. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм.

"Найбільша проблема, з якою наразі стикається і Патрульна поліція, і уся Національна поліція – це система кадрової підготовки. На жаль, та система, яка є зараз, не підходить до тої реформи, яку ми почали. Справа в тому, що в нас досі система кадрової підготовки МВС видає дипломи загального зразку і дуже мало часу витрачає на спеціальну підготовку. У всьому світі такого немає, у всьому світі існують Поліцейські академії, які готують спеціальні функції поліцейських", – заявив Найєм.

"Зараз ми набрали цих патрульних, але ці патрульні мали б переходити у кримінальний блок через спеціальну підготовку. Цієї системи спеціальної підготовки поки що немає – це велика проблема", – наголосив він.

Як повідомляв 5.ua, раніше Президент Петро Порошенко сказав, що нова поліція за час свого існування заслужила безпрецедентно високий рівень довіри. За словами Президента, поліцейський "і сам не бере, і запропонувати лячно".

Попередній матеріал
Онищенка в Україні немає – Холодницький натякнув, де шукати нардепа
Наступний матеріал
Луценко у Раді назвав всіх поплічників Онищенка

Речник МВС повідомив відсоток довіри киян до поліцейських

Деканоідзе розповіла про проблеми Нацполіції