Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова Ірина Венедіктова / Facebook

Очільниця ДБР Венедіктова подала до суду на "Українську правду" та Центр протидії корупції

Читайте по-русски
Голова правління ЦПК Віталій Шабунін вже назвав позов недолугим і смішним

Тимчасова виконувачка обов'язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова позивається проти журналіста, видання "Українська правда" та Центру протидії корупції.

Відповідний документ Ірина Венедіктова оприлюднила у Facebook.

Йдеться про статтю під назвою "Спрут Авакова: Як "тимчасовий міністр" нарощує свій вплив у силовому блоці", яку "УП" опублікувала 28 січня цього року. У ній розповідали про призначення Венедіктової в ДБР і про, зокрема, вплив на роботу установи її чоловіка Дениса Колесника, який нині працює у департаменті кіберполіції. Нібито він неодноразово з'являвся у будівлі бюро та має вплив на кадрову політику відомства.

Венедіктова стверджує, що стаття містить факти, які не відповідають дійсності та вимагає від відповідачів компенсацію у 150 тис. грн від кожного. Справою опікуватиметься Печерський райсуд Києва.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін вже назвав позов Венедіктової недолугим і смішним. У коментарі "5 каналу" він розповів, що фрази у позовній заяві вирвані з контексту. Свою правоту відповідачі доводитимуть у суді.

"Вона вирвала у позові вирази з контексту. Коли вони разом, то є очевидно доведеними. Я щиро радий, що вона позивається. Зустрінемось у суді, де ми їй дуже чітко роз'яснимо якісь елементарні базові норми. Хоча би ту, що вона, як посадова особа, не може вимагати компенсації", – зазначив Шабунін.

Нагадаємо, раніше очільниця ДБР звинуватила Офіс генпрокурора у блокуванні розслідувань. А ще виступала за скасування амністії для активістів Майдану.

Попередній матеріал
Луганський про нового міністра оборони: Взагалі незрозуміло, що це за людина
Наступний матеріал
На околиці Києва фура зіткнулася з легковиком: троє загиблих
Loading...

У ДБР хочуть скасувати закон про амністію учасників Майдану: що це означатиме

Готуються до протесту: більш як сотня силовиків оточили будівлю ДБР (оновлено)

Очільниця ДБР виступила за скасування амністії для активістів Майдану