Андрій Таран
Андрій Таран Телеканал "Прямий"

Луганський про нового міністра оборони: Взагалі незрозуміло, що це за людина

Читайте по-русски
За умов, які переживає Україна, влада мала би пояснити суспільству, чому міністром оборони було призначено саме Тарана

Блогер Андрій Луганський розкритикував процедуру призначення міністрів до нового уряду, зокрема – чільника Міноборони Тарана. Журналіст обурився, що міністра призначили без попереднього обговорення серед депутатів, і назвав такий підхід безвідповідальним. Свою позицію він висловив 5 березня в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Міноборони на сьогодні – це ключове міністерство країни, яка воює. Ми маємо розуміти, що призначення відбувається прозоро, з обговоренням, а не зранку дізнатися ім'я міністра оборони і почати шукати – хто це. Так не має бути. Ми воюємо! Війна нікуди не поділася! Це не провокації, про які каже Зеленський, а начальник Генштабу каже: "Які ж це провокації, якщо це війна – важка техніка, важка артилерія 152 мм?", – вважає Луганський.

"Міноборони має займатися забезпеченням роботи воєнної машини. Ми всі ці роки всією державою – за допомогою і президента, і уряду, й волонтерів, і всіх громадян – ми тільки-но відбудували армію. І сьогодні ми дізнаємося, що міністром буде ця людина. Хто це? Чому це не обговорювалося? Чому це не обговорювалося на фракціях? Чому не обговорювалося серед усіх фракцій, серед депутатів? Чому саме він? Так же не можна! Це ж усе стосується безпеки. Танки ж реально можуть піти в наступ, літаки полетять, ракети полетять – що ми робитимемо?", – наголошує журналіст.

Він зазначає, що в умовах, які нині переживає Україна, влада була зобов'язана пояснити суспільству, чому міністром оборони було признаено саме Тарана.

"Це питання не політичне – це питання виживання. Це сумно насправді. Так виглядає некомпетентність – призначення нового уряду і відставка попереднього. А призначення міністра оборони викликає дуже багато питань", - робить висновок Луганський.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня підтримала кандидатуру Андрія Тарана і призначила його міністром оборони. А раніше екснардеп Борислав Береза розповів, що генерал-лейтенант Андрій Таран підозрювався в держзраді.

Попередній матеріал
Центром Львова пройшла смолоскипна хода присвячена пам'яті Романа Шухевича
Наступний матеріал
Очільниця ДБР Венедіктова подала до суду на "Українську правду" та Центр протидії корупції
Loading...