Новонародженим українцям обіцяють бейбі-бокси та муніципальних нянь: як пройшло нетипове засідання Кабміну

Діти активно ставили запитання міністрам про екологію, освіту та стан доріг

До Дня захисту дітей на засідання українського уряду 30 травня прийшли малюки. Міністри слухали поради та запитання від молодшого покоління. Щонайменше два десятки дітлахів відвідали урядове засідання та сіли поміж міністрів. Найменші прилаштувалися біля прем'єра Володимира Гройсмана.

Діти активно брали участь у засіданні. Ставили запитання міністрам про екологію, про освіту, про стан доріг та навіть зачепили проблему автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

"Я Антіборенко Арсеній, на свята їздив до свого дідуся у Вінницьку область, по дуже гарній дорозі, яку нещодавно відремонтували. Але на трасі дуже багато машин з європейськими номерами, які створюють аварійно-катастрофічні ситуації. Тому у мене є два запитання: коли будуть штрафувати порушників дорожнього руху? Коли буде розв'язана проблема з європейськими номерами?" – запитав у міністрів один з хлопчиків, які відвідали сьогоднішнє засідання.

Своєю чергою, голова Кабміну запитав Арсенія, як, на його думку, варто розв'язувати проблему з євро номерами. Той сказав, що поки не готовий відповісти, на що Гройсман зауважив, що він поки теж.

Зокрема на засіданні уряду в рамках Дня захисту дітей Гройсман анонсував, що з 1 вересня кожна родина, в якій народиться малюк, отримуватиме від держави бейбі-бокс (baby-box – 5.UA) – величезний пакунок вартістю 5 тис. грн. Він міститиме памперси, одяг, присипки – все те, що необхідно немовляті після народження.

А з 1 січня 2019 року держава введе таке поняття, як "муніципальна няня": допомагатиме родинам, в яких з'явиться дитина, компенсуючи витрати за послуги няні. Йдеться щонайменше про 1,5 тис. грн.

Дивіться також:

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Стріляв професійний кілер": Князєв назвав основну версію вбивства Бабченка
Наступний матеріал
Примусове стягнення боргу $2,6 млрд: "Нафтогаз" почав арешт активів "Газпрому" з акцій "Північного потоку-2"

"Судомить до зупинки дихання": 3-річний Володя терміново потребує допомоги в боротьбі з епілепсією

Кабмін має розробити механізм реагування на масові отруєння школярів – Луценко

Гройсман порівняв приватизацію у 1990-х та в сучасній Україні

У Києві 4-річний хлопчик упав із 12 поверху

Був названим батьком: Бабченко мав шістьох усиновлених дітей

У прокуратурі розповіли подробиці обстрілу бойовиків, внаслідок якого загинула 15-річна дівчинка