Штурм Музею Гончара
Штурм Музею Гончара Богдан Пошивайло

Незаконні дії ДБР: "ЄС" вимагає від керівництва Ради реакції на незаконний штурм музею Гончара

  Читайте по-русски
  Геращенко наголосила, що "в безпеці сьогодні не почуваються не лише опозиціонери, а й уся країна"

  Співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко під час виступу на Погоджувальній раді заявила, що фракція вимагає реакції керівництва парламенту на незаконні дії ДБР під час штурму Музею Гончара. Про це йдеться на сайті партії.

  "Минулого тижня Україна потрапила на шпальти світових газет із жахливою історією про захоплення ДБР національного Музею Гончара. Ми розуміємо, що нинішня влада мало знає про це культове місце, тому що наша влада збирається переписувати закон про мову, вона вже говорить про гнучкість у питаннях євроатлантичної інтеграції замість того, щоб боротися за наш євроатлантичний шлях. Але під час захоплення музею ДБР порушила щонайменше п’ять статей Кримінального кодексу: починаючи від перешкоджання журналістам, адвокатам, народним депутатам України та закінчуючи перевищенням службових повноважень і тим, що без санкції суду вдерлися в приміщення", – наголосила співголова фракції.

  Геращенко також додала, що фракція надіслала відповідного листа на керівництво парламенту, тому що це "вже не перший випадок, коли грубо порушуються права нардепів і на це немає жодної реакції, і чекаємо засідань профільних комітетів з питань культури, свободи слова, де будуть розглянуті ці питання".

  "В безпеці сьогодні не почуваються не лише опозиціонери, а й уся країна. Той жах, який відбувається сьогодні по поліцейським відділкам в країні, відповідальність за ці "лихие 90-е" несе винятково президент Зеленський і його команда, яка взяла на себе відповідальність і за цей уряд, і за міністрів у цьому уряді. Зверніть увагу, вже пів року наша команда не може домогтися, щоб в порядку денному стояла ТСК з питань убивства Шеремета, де профільний міністр і президент призначили вбивць, хоча справа в суді розпадається. Ми вимагаємо, щоб ця ТСК стояла в порядку денному", – додала співголова фракції "ЄС".

  І наголосила: "Наша промисловість стоїть, наша економіка в стагнації, наш уряд в неадекваті і взагалі підприємства вбиті, ніхто у владі не займається боротьбою за країну, за ринки збуту, а влада переключилася на боротьбу з опозицією. Коли весь світ дивиться в майбутнє, ми залишаємося в "лихих 90-х" не лише по безпековій ситуації".

  Нагадаємо, щонайменше ще 5 заяв про вчинення злочинів поліцейськими Кагарлицького райвідділку написали місцеві мешканці. Про це після закритого засідання з питань правоохоронної діяльності повідомили депутати.

  Попередній матеріал
  День захисту дітей: з якими проблемами найчастіше стикаються діти в Україні
  Наступний матеріал
  Звірства у відділку Кагарлика: підозрювані поліцейські не визнають провини – голова комітету ВР
  Loading...

  Брифінг співголови фракції "Європейська солідарність" та адвоката Петра Порошенка

  На думку киян, найбільше боротися з епідемією COVID-19 допомагають у Порошенка – соціологи

  Фонд Петра Порошенка та "ЄС" передали захисні костюми та пульсоксиметри до медзакладів Львова

  "Європейська солідарність" лідирує в рейтингу партій у Києві – SOCIS

  "Нація почала відроджуватися, коли піднявся потужний волонтерський та добровольчий рух" – Порошенко привітав з річницею ГО "Справа Громад"

  Фонд Порошенка відправив 25 тисяч продуктових наборів в усі регіони України