Андрій Єрмак
Андрій Єрмак president.gov.ua

"Не зовсім "сірий кардинал": Лерос пояснив, чому Зеленський ніколи не відмовиться від співпраці з Єрмаком

Читайте по-русски
Лерос не відкидає ймовірності, що саме Єрмак прибрав Богдана з політичної арени

Про те, наскільки самостійно президент Зеленський приймає рішення і який вплив на нього має Андрій Єрмак, у студії програми "Час: Online" на "5 каналі" розповів екс-"слуга", а нині позафракційний народний депутат Гео Лерос.

"На прийняття рішень у Зеленського лише одна людина сьогодні впливає – це Андрій Єрмак. Це не зовсім "сірий кардинал". Думаю, багато рішень – що показує абсолютну слабкість президента – за нього приймає Єрмак. І деякі події і дії в країні курує безпосередньо Єрмак. І тому Зеленський виглядає смішно, він смішний диктатор. Коли за нього роль президента грає Андрій Єрмак", – каже політик.

"Були люди, які впливали на рішення, вони радили. А Єрмак – головний смотрящій по країні. Це людина, яка очолила корупцію, яка приносить гроші. І від такої людини Зеленський не відмовиться", – зазначає він.

Лерос не відкидає ймовірності, що саме Єрмак прибрав Богдана з політичної арени:

"Головним тригером стало те, що за три дні до звільнення Богдана прийшов Єрмак до Зеленського і сказав, мовляв, росіяни не хочуть із ним розмовляти, бо він усього лиш помічник президента, і треба якась вагома посада, щоб продовжити перемовини. І він рішення підсунув Зеленському під руку, що, мовляв, треба його (Єрмака – ред.) поставити головою Офісу президента – і він зможе вирішити ситуацію на Сході України".

Щодо переговорів, то Лерос каже, що вони йдуть, "але точно не в тому напрямку, в якому треба нашій країні".

Крім того, як наголосив в інтерв'ю Гео Лерос, після викриття брата голови ОП Андрія Єрмака, якому закидали торгівлю посадами в Офісі, цей "бізнес" не припинив своє існування, змінилися лише обличчя.

Попередній матеріал
Після декомунізації – дерусифікація: заява мовного омбудсмена та реакція людей
Наступний матеріал
Водія, який збив дітей на переході в Харкові, заґратували на 2 місяці
Loading...