Рябошапка
Рябошапка 5 канал

"Голова ОП був прихильником Трампа": Рябошапка назвав одну з причин своєї відставки із посади Генпрокурора

  Читайте по-русски
  Рябошапка зазначає, що Єрмак "продавав" себе Зеленському як провідного фахівця у відносинах зі США

  Відмова команди Руслана Рябошапки в прокуратурі підігравати одному з кандидатів на виборах у США була однією з причин його відставки з посади Генерального прокурора України. Про це написав на сторінці в Facebook ексгенпрокурор Руслан Рябошапка.

  Він нагадав, що 5 травня в Україні з візитом перебуватимуть топчиновники Державного департаменту США – Ентоні Блінкен і Вікторія Нуланд.

  "Цікаво, як їм буде дивитися в очі і що буде говорити діючий керівник Офісу президента, який був частиною українсько–американської змови проти сьогоднішнього президента США, що ледь не обернулася для України втратою підтримки ключового міжнародного партнера?", – пише Рябошапка.

  Рябошапка зазначає, що Єрмак "продавав" себе президенту Зеленському як провідного фахівця у відносинах зі США, і весь час до перемоги нинішнього президента США Байдена був прихильником адміністрації Трампа, неодноразово контактував з її представниками і переконував Зеленського в майбутній перемозі Трампа на виборах президента США.

  Ексгенпрокурор підкреслює, що транскрипт бесіди Джуліані і Єрмака розкриває ще одну важливу деталь – Єрмак обіцяв організувати проведення розслідування щодо сина Байдена.

  "Наша команда в прокуратурі провела аудит усіх справ, які нам дістались у спадок і прокурори не встановили жодних доказів, які би могли свідчити про можливу причетність до правопорушень Хантера Байдена. У відповідь на неодноразові запитання, я про це інформував президента Зеленського. Транскрипт розмови Джуліані–Єрмака може свідчити про те, що відмова нашої команди в прокуратурі підігравати одному з кандидатів на виборах у США була однією із причин моєї відставки з посади Генерального прокурора", – вважає Рябошапка. 

  За словами Рябошапки, підтвердженням цьому може стати миттєве відкриття кримінальних проваджень за фактом оприлюднення розмови Порошенка і Байдена в травні 2020 року вже новим генеральним прокурором.

  "Послідовність дій російського агента Деркача, який оприлюднив розмови у травні 2020 року, Офісу Генпрокурора, що одразу ж відкрив кримінальне провадження та публічні коментарі президента Зеленського на цю тему можуть свідчити про узгодженість дій у реалізації даної комбінації. І роль керівника Офісу президента у цій комбінації, з огляду на опублікований транскрипт розмови Єрмака–Джуліані, ще повинні дослідити правоохоронні органи", – упевнений ексгенпрокурор.

  Нагадаємо, Рябошапка вважає, що переслідування Порошенка нагадують йому часи  Януковича, який теж переслідував політичних опонентів.

  Попередній матеріал
  Зеленський вважає розподіл вакцин у світі несправедливим
  Наступний матеріал
  Чеські ЗМІ закидають урядовцю спробу "злити" справу про вибухи на складах в обмін на російську вакцину
  Loading...

  Суддю Чауса за вказівкою ОП перевезли на військову базу Миколаївської області, вдаючи, що жодного вивезення в Україну не було – Ар'єв

  Коболєва звільнили, щоб віддати ОПУ на "Велике будівництво" 50 млрд грн резервів "Нафтогазу" – ЗМІ

  Мендель йде з посади прессекретаря Зеленського: чим вона запам'яталася та у які скандали потрапляла

  Зеленський нездатен виконувати свої обов'язки – Портников

  США планують призначити спецпредставника на Донбасі – ОП

  Дзвінок Байдена Зеленському, "вагнергейт", пане президенте – чому ми досі не в НАТО – "Стоп Реванш"