Офіс президента України
Офіс президента України Shutterstock

Брат Єрмака пішов, але торгівля посадами в ОП не припинилася – Лерос

Читайте по-русски
Усе це може призвести до узурпації влади і диктатури, вважає нардеп

Після викриття брата голови ОП Андрія Єрмака, якому закидали торгівлю посадами в Офісі, цей "бізнес" не припинив своє існування, змінилися лише обличчя – на цьому наголосив колишній "слуга", позафракційний нардеп Гео Лерос у студії програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Коли я опублікував плівки, як рідний брат голови Офісу президента за його вказівкою продавав ці посади, я прикрив це – а воно продовжило далі існування. Тобто пішов брат, і тепер безпосередньо Андрій Єрмак сам цим займається. Погляньте, яка кількість його помічників стала губернаторами, депутатами місцевих рад", – зазначив Лерос.

На питання про те, до чого така тенденція може призвести, депутат відповів: "Узурпація влади, потім – жорстка форма диктатури, коли нам заборонять виходити на мирні мітинги".

Нагадаємо, світові ЗМІ відреагували на корупційний скандал, який виник навколо Зеленського через Pandora Papers. Вони написали, що український президент "обіцяв боротися з олігархами, але разом з ними відмиває гроші через офшори".

Попередній матеріал
Зі спаленням прапора Німеччини та фотографії лідера опозиції: як минув марш націоналістів до Дня незалежності Польщі
Наступний матеріал
Лерос пояснив, навіщо Зеленський масово позвільняв міністрів
Loading...