Кабінет Міністрів
Кабінет Міністрів ZIK

Лерос пояснив, навіщо Зеленський масово позвільняв міністрів

Читайте по-русски
Він розповів, чому керівник фракції "слуг" Давид Арахамія попросив знятих міністрів не звітувати перед парламентом

Звільненням очільників деяких міністерств президент Зеленський намагається припинити падіння власних рейтингів, переконаний нардеп, колишній "слуга" Гео Лерос. Про це він заявив в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Зеленський просто знайшов цапів-відбувайлів і сподівається звільненням тих чи інших міністрів урятувати свій рейтинг. Але це абсолютно нічого не значить. Хто б туди не заходив на посади міністрів, це люди, які підкоряються Зеленському і Єрмаку. У них немає самодостатності. Це ширма", – каже депутат.

Він також пояснив, чому керівник фракції "слуг" Давид Арахамія попросив знятих міністрів не звітувати перед парламентом:

"А що їм відповідати? У них немає звітності. Вони абсолютно провалили ті задачі, які перед ними ставилися. Хоча, я думаю, ті задачі, справжні, які залишилися за лаштунками, пов'язані з дерибаном грошей, – вони відмінно були виконані".

Як приклад, він навів Олексія Любченка, який до 3 листопада обіймав посаду міністра економіки. На думку Лероса, той втратив крісло, бо "вчасно не поділився" з ОП.

"Той таки Любченко – людина, яка придумала схеми зі скручування ПДВ, який два роки успішно Зеленському і Єрмаку приносив кеш, забезпечував "общак" Зеленського, – він влаштовував. А потім в один момент Служба безпеки приходить до нього додому, знаходить мільйон у сумці. Я не виключаю, що це був мільйон, який пан Любченко не доніс в Офіс президента", – припускає нардеп.

Попередній матеріал
Брат Єрмака пішов, але торгівля посадами в ОП не припинилася – Лерос
Наступний матеріал
Підозра Леросу за "фак" у ВР: чим така політична розправа може обернутися для самого Зеленського
Loading...