Андрій Єрмак
Андрій Єрмак president.gov.ua

"Права рука" Зеленського і "друга найбільш впливова особа": Єрмаку безуспішно намагалися влаштувати зустрічі з американськими конгресменами

  Читайте по-русски
  За даними ЗМІ, організацією зустрічі опікувався американський бізнесмен українського походження Ігор Пастернак
  Низка американських конгресменів 4 травня отримала листи із проханням про зустріч 16-20 травня з керівником Офісу Зеленського Андрієм Єрмаком. Про це повідомляє "Радіо Свобода", яке також оприлюднило відповідний документ.

  Журналісти повідомляють, що візит так і не відбувся. "Лист отримав у своє розпорядження журналіст "Радіо Свобода" у Вашингтоні від працівника офісу одного з конгресменів, який відхилив пропозицію зустрічі. Як пояснив співрозмовник, "насамперед через те, що запит прийшов не від посольства України", – пише видання.

  У листі Андрія Єрмака називають "правою рукою" Зеленського і другою за впливовістю особою в Україні.

  "Українську делегацію очолює пан Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, головний радник президента України з питань національної безпеки. Пан Єрмак є найближчою довіреною особою президента і другою найбільш впливовою особою в Україні після президента. Він курує питання національної безпеки і є "правою рукою" (в оригіналі power broker – ред.) президента з внутрішніх та міжнародних питань", – мовилося в листі.

  За даними "Радіо Свобода", організацією зустрічей керівника Офісу президента України з конгресменами опікувався американський бізнесмен українського походження Ігор Пастернак. Разом з Єрмаком у США мав також летіти віцепрем'єр Олексій Резніков.

  У коментарі "Радіо Свобода" Андрій Єрмак заявив, що йому про це нічого не відомо, і візит на ці дати не планував.

  Віцепрем'єр Резніков підтвердив, що нещодавно спілкувався з американським бізнесменом Ігорем Пастернаком та обговорював із ним важливість підтримки України з боку США та інших західних країн.

  Бізнесмен Ігор Пастернак у коментарі "Радіо Свобода" підтвердив, що відправляв імейли щодо можливості зустрічі з Єрмаком та Резніковим, щоб "українські чиновники могли провести брифінг про те, "які подальші кроки, на їхню думку, запланував здійснити Путін". Він охарактеризував їх як "двох найбільш обізнаних українських політиків".

  При цьому Пастернак у коментарі "Радіо Свобода" сказав: "Я не впевнений, чи планували вони взагалі приїхати до Сполучених Штатів". За його словами, ідея із зустрічами "не рухалася вперед".
   
  Попередній матеріал
  "У нашій сорочці особливе послання від минулих поколінь": Порошенко привітав українців із Днем вишиванки
  Наступний матеріал
  Політолог про підвищення податків: "Економіку потрібно розуміти, а не намагатися залізти комусь у кишеню"
  Loading...