Податки
Податки Depositphotos

Політолог про підвищення податків: "Економіку потрібно розуміти, а не намагатися залізти комусь у кишеню"

  Читайте по-русски
  Давидюк переконаний, що ініційоване урядом посилення податкового навантаження на великий бізнес лише сповільнить зростання економіки

  Влада в Україні повинна працювати над урівноваженням податкової системи, сприяти покращенню бізнес-клімату та росту національної економіки, а не посилювати податкове навантаження на підприємців, що, своєю чергою, призводить до руйнування бізнесу та зменшення доходів бюджету. На цьому наголосив політолог Микола Давидюк в інтерв’ю "24 каналу".

  "Треба намагатися створити додаткові умови заробляння для наших компаній, для наших підприємств, тому що все ж таки вони наповнюють наш бюджет. І вони допомагають українським сім’ям утримувати свої сімейні бюджети. Тому тут потрібна ощадлива, чітка державницька проукраїнська позиція, а не спроби якимись швидкими розчерками пера в кабінетному режимі вирішувати ті чи інші питання", - сказав він.

  Політолог переконаний, що ініційоване урядом посилення податкового навантаження на великий бізнес лише сповільнить зростання економіки і, як наслідок, призведе до зменшення доходів бюджету.

  "Економіка – це річ чутлива, її потрібно розуміти, і найголовніше – дивитися на кілька кроків вперед, а не намагатися залізти комусь в кишеню. Зазвичай, як показує світовий досвід, це не працює", - сказав він.

   

  Попередній матеріал
  "Права рука" Зеленського і "друга найбільш впливова особа": Єрмаку безуспішно намагалися влаштувати зустрічі з американськими конгресменами
  Наступний матеріал
  "Вишиванка ніколи не вийде з моди!": унікальна колекція етнографині Роксоляни Шимчук
  Теги:
  Loading...