Петро Порошенко

Нові звільнення заручників, "наполеонівські плани" на Раду і відпочинок на Мальдівах: про що говорив Президент

Присутні на прес-конференції помітили тенденцію – більшість медіа, які критикують Порошенка, свій мікрофон цього разу дочекалися

Двоє українських заручників можуть повернутися додому до кінця тижня. Про це на прес-конференції заявив Президент Петро Порошенко. З його слів, погоджена дата і місце, однак їх поки що не розголошують. І це лише одна із багатьох заяв, які прозвучали на великій прес-конференція, яка тривала близько 2 годин. Журналістів цікавили не лише досягнення та реформи, але й бачення Порошенком свого другого президентського терміну. Відповіді глави держави слухала і кореспондент "5 каналу".

За годину до прес-конференції під стінами Мистецького арсеналу: активісти хочуть відставки Президента, журналісти – потрапити всередину. Востаннє запитувати у Петра Порошенка вони мали можливість у травні 2017 року.

У півгодинному вступному слові преса дізнається: у Петра Порошенка наполеонівські очікування від роботи нинішнього парламенту і його влаштовує співпраця з депутатами. Гарант розраховує, що народні обранці в короткий термін проголосують за призначення голови Нацбанку, нових членів ЦВК і розглянуть закон про Антикорупційний суд. Це ключові вимоги міжнародних партнерів, невиконання яких може поставити під загрозу чинний безвіз.

Але цього не станеться, обіцяє Петро Порошенко: "Я не допущу жодних дій, які би дали підстави забрати безвіз. Більше того, у моїй команді ми зараз обговорюємо пропозицію заякорити в Конституції європейську та євроатлантичну інтеграцію".

Одне з перших запитань – про зимову відпустку на Мальдівах. Журналісти хочуть знати, не лише за чий кошт відпочивав Президент, а й з ким. Найчастіше лунали запитання про другий президентський термін. Журналісти хотіли знати – як Петро Порошенко планує перемогти. Зважаючи, що нинішній рейтинг у нього не найвищий.

"Я не хотів би з вами сперечатися, хто лідує в рейтингах, бо я займаюся реформуванням держави, реформами, обороною, зовнішньою політикою – не рейтингами… Рішення щодо участі у виборчій кампанії я буду приймати тоді, коли кампанія буде розпочата. Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії", – наголошує Президент.

А ще главі держави довелося відповісти на запитання, яке свого часу ставили президенту Януковичу. "Як так виходить, що в країні все погано, а у вас – добре? Скажіть будь-ласка, в чому ваш секрет?", – питається Марина Баранівська.

Порошенко відповідає: "Я не хочу зараз обговорювати своє життя. Але повірте мені – воно не цукор. Можу наголосити, що коли я обирався президентом, мої статки були набагато більшими, чим це є зараз. Я єдиний президент, який має цю динаміку".

Традиційно, більшість тих, хто тягнули таблички, запитати про своє, за дві години зустрічі не встигли. Але цього разу присутні помітили тенденцію – більшість медіа, які критикують Президента, свій мікрофон дочекалися.

Ірина Герасимова, Сергій Клименко, "5 канал"

90 хвилин про курс України: Порошенко виступив зі щорічним зверненням до нардепів у ВР – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Олімпіада-2018: Олександру Абраменку пропонували змінити країну і виступати за РФ
Наступний матеріал
Новий виток конфлікту МОЗ та НМУ: Гройсман та члени уряду отримали смс із погрозами

Президент відзначив нагородами 108 українських військових

Зустріч Президента України з обдарованою молоддю – відео

Порошенко звільнив голів двох райдержадміністрацій

Від початку року на Донбасі загинув 21 український військовий – Порошенко

Порошенко з делегацією Конгресу США скоординували дії щодо деокупації Криму

"Сильна і дуже позитивна зустріч": про що говорили Порошенко і міністр оборони США