president.gov.ua

Порошенко відреагував на акцію протесту під ВР

Найважливішим завданням, на думку Президента, щоб до мирного характеру акції відповідально поставилися як її організатори, так і правоохоронці

Президент України Петро Порошенко заявив, що поважає право людей на мирний протест. При цьому він зауважив, що необхідно забезпечити саме мирний характер акції під будівлею Верховної Ради.

"Я з розумінням ставлюся до акцій і з повагою до їх учасників. Крім того, мені надзвичайно важливо і я вимагаю від усіх правоохоронних органів забезпечити мирний характер акції. В жодному разі не можна допустити, щоб безвідповідальні політикани повторили трагічні події 31 серпня (2015 року), які призвели до загибелі чотирьох нацгвардійців ", – заявив глава держави журналістам у ході зустрічі з Президентом Мальти пані Марі-Луїз Колейро Преки в Києві.

Порошенко наголосив, що найважливішим завданням вважає, щоб до мирного характеру акції відповідально поставилися як її організатори, так і правоохоронці.

Президент висловив сподівання, що акції будуть мати мирний характер і будуть сприяти ухваленню законодавчих ініціатив.

"Я сподіваюся, що сьогоднішні акції будуть носити мирний характер, і вони абсолютно спокійно завершуватимуться і будуть сприяти прийняттю, в тому числі президентських законопроектів", – додав він.

Глава держави також нагадав, що саме за його ініціативою два роки тому був внесений проект змін до Конституції, який передбачає зняття депутатської та суддівської недоторканності.

"Я вніс законопроект змін до Конституції, який абсолютно чітко передбачає скасування депутатської недоторканності і суддівської недоторканності. Перший етап ми зробили. Суддівська недоторканність у форматі судової реформи, яка була зроблена за моєю ініціативою, ліквідована. 8 тис. носіїв недоторканності вже її не мають, залишилося близько 450 осіб", – резюмував Президент.

Нагадаємо, понад 3 тис. правоохоронців пильнують громадський порядок у центрі Києва, де нині тривають масові акції. Серед головних вимог мітингувальників – скасування депутатської недоторканності, нове виборче законодавство та створення антикорупційного суду. 

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Мальті буде створено сервісний центр для обслуговування літаків "Антонов" – Порошенко
Наступний матеріал
Екстремальне ендуро по бездоріжжю: У Харкові влаштували видовищні гонки на мотоциклах – відео
Loading...

Зустріч Порошенка та пані Марі-Луїз Колейро Преки з представниками ЗМІ – трансляція завершена

Виступ Президента на сесії ПАРЄ – відео

Участь Президента у відкритті Театру на Подолі - відео

"Справедливість встановлено": Президент підписав пенсійну реформу

Рада закрилася, а Президент приїхав: Порошенко провів у ВР засідання БПП

Комітет ВР підтримав законопроект Порошенка про державний суверенітет на Донбасі – слово за Радою