Остап Дроздов в 'Рандеву' з Яніною Соколовою
Остап Дроздов в 'Рандеву' з Яніною Соколовою Програма Рандеву / 5 канал

Найгіршому регіону давати найшикарніші права, чим Галичина гірша? – Дроздов про "формулу Штайнмаєра"

Читайте по-русски
Він заявив, що особливий статус Донбасу – це план Путіна і кінець Україні

Відомий телеведучий і письменник Остап Дроздов висловився категорично проти особливого статусу для Донбасу, пояснюючи це "тотальною несправедливістю" щодо інших регіонів України. Про це він розповів у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на 5 каналі.

"Я категорично проти особливих статусів. Це несправедливо відносно інших регіонів… Найгіршому регіону давати найшикарніші самоврядні права в країні – це треба в голову застрілитися. Тоді я як галичанин скажу: а чим я гірший, що я не можу мати свого губернатора, а не призначеного з Києва? Я можу мати свого шерифа, що я буду з місцевими органами погоджувати призначення суддів, а не Верховна Рада буде мені довічно призначати чуваків, які будуть довічно красти...", – вважає Дроздов.

На думку телеведучого, якщо в Україні запровадять "формулу Штайнмаєра", то потім в країні може бути ризик утворення автономій:

"Якщо заведуть ось цей прецендент, то нехай пізніше не дивуються, що в оцій країні буде парад малесенький локальних, я не кажу сепаратизмів, а нормальних автономій. Зрештою, це європейський тренд. Ми бачимо, що в Каталонії відбувається, що Шотландія завжди "тримає вухо гостро", зрештою Косово навіть добилося визнання… Ми бачимо, що парад самоідентичності і визнання існує. Тому якщо вони хочуть отакого в країні, то, звичайно, вони найгіршому регіону повинні дати найкращі права… Це історія тотальної несправедливості. Я цього не толерую", – додає він.

Дроздов наголошує, що особливий статус Донбасу – це план президента Росії Володимира Путіна.

"Особливий статус Донбасу – це кінець Україні. Як тільки це запуститься… Це і є план Путіна. Радник Путіна Ілларіонов (мається на увазі, економіст, вже колишній радник Андрій Ілларіонов, – ред.) про це сам і сказав, що він писав це", – розповів телеведучий.

Дивіться повну версію програми:

Нагадаємо, "формулу Штайнмаєра" підписали переговірники у Мінську 1 жовтня. Документ передбачає проведення виборів на території ОРДЛО за українським законодавством і в подальшому закріплення особливого статусу в Конституції. Однак лише після того, як ОБСЄ підтвердить демократичність волевиявлення.

Як раніше пояснювали в Офісі президента – підписання формули відкриває шлях до зустрічі в "нормандському форматі" і виконання Мінських угод. В опозиції переконані: документ захищає інтереси Росії.

Водночас президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, коментуючи свої рекомендації, заявив, що вони мають на меті спростити процес виконання Мінських угод і "розбити" великі кроки на кілька малих.
Попередній матеріал
"Інформаційний день": дипломат Роман Безсмертний – завершено
Наступний матеріал
"Більшість пострілів у потилицю": у Дрогобичі виявили захоронення жертв сталінських репресій
Loading...

Соціологія дає президенту велику підтримку, але на вулицях ми бачимо інших людей – аналітик

На листопад активісти запланували вуличну акцію "Ми маємо гідність" – що відомо

Київ, Дніпро, Одеса, Луцьк: активісти знову вийшли на акцію "Ні капітуляції" – відео

"Загальна бесіда" – у Штайнмаєра прокоментували зустріч із Зеленським у Японії

"Вова, не сунь пальчики в формулу Штайнмаєра!" – Тука про сигнали суспільства до влади

Єдина: Харківська міськрада підтримала впровадження "формули Штайнмаєра" – реакція містян