Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Надзвичайний стан не зупинить коронавірусу, але економіку доведе до стану клінічної смерті" – Порошенко

  Читайте по-русски
  Влада має відмовитися від планів протягнути під прикриттям коронавірусу сумнівні рішення для України

  Запровадження надзвичайного стану, та ще й у неконституційний спосіб навряд чи зможе зупинити поширення коронавірусу. При цьому режим надзвичайного стану завдасть нищівного удару по економіці країни, яка й так уже перебуває у глибокій кризі. Повідомляє прес-служба "Європейської солідарності".

  Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. Він зазначив, що у президента Зеленського більш ніж достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи.

  "Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І в нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо. А влади в цього президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників", – нагадав Петро Порошенко.

  Він наголосив, що партія "Європейська солідарність" виступає за мораторій на внутрішньополітичну боротьбу. Однак і влада має відмовитися від планів протягнути під прикриттям коронавірусу сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення.

  "Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу в суспільстві, розколюють його. На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня", – застеріг Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.UA, п'ятий президент України Петро Порошенко звернувся до владної монобільшості щодо методів боротьби з епідемією коронавірусу в Україні.

  Попередній матеріал
  Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації в Києві, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях
  Наступний матеріал
  Кількість випадків зараження COVID-19 в Україні зросла до 29
  Loading...

  "Панове слуги, час обирати між інтересами народу та мріями Коломойського" – Порошенко

  НАБУ відкрило провадження через політичні переслідування Порошенка – Новіков

  Цивілізований світ не визнав і не визнає анексії українського Криму – Порошенко

  Заява для ЗМІ адвокатів Петра Порошенка – відео

  Переслідування Порошенка може призвести до того, що Україна залишиться без міжнародної підтримки у війні проти РФ – "Спостерігач"

  Порошенко – Зеленському: "Це державна зрада. Хто дав Єрмаку директиву підписати протокол ТКГ?"