"Спостерігач"
"Спостерігач" 5 канал

Переслідування Порошенка може призвести до того, що Україна залишиться без міжнародної підтримки у війні проти РФ – "Спостерігач"

Читайте по-русски
Роман Труба, очільник ДБР, поплатився своєю посадою за те, що так і не зміг зібрати достатньо доказів у справах, нагадують розслідувачі

Понад 10 місяців Державне бюро розслідувань намагається знайти провину 5-го президента бодай в одній з півтора десятка кримінальних справ, які поєднують  ім’ям Порошенка. Не допомагає навіть тиск Офісу Президента Зеленського на слідчих та прокурорів. Про це йдеться в сюжеті програми "Спостерігач".

Розслідувачі нагадують – Роман Труба, очільник ДБР, поплатився своєю посадою за те, що так і не зміг зібрати достатньо доказів у справах. Наступною полетіла голова генерального прокурора Руслана Рябошапки  – за його відмову підписати підозру Порошенку, яку в офісі генпрокурора назвали "висмоктаною з пальця".

У програмі наголошують – заявником у значній частині справ є Андрій Портнов, соратник Віктора Януковича. Саме за його заявою слідчі ДБР намагаються знайти державну зраду Порошенка під час російської атаки на українські судна у Керченській протоці у листопаді 2018 року.

Нагадується також, що Міжнародний трибунал з морського права однозначно назвав винною у цій агресії Росію. На думку експертів, пошуки винних всередині країни призведуть до втрати міжнародної підтримки України. Тоді Україна буде змушена вести з агресором двосторонні переговори, у яких наша держава приречена на програш – ідеться у новому випуску проекту журналістських розслідувань "Спостерігач". 

Попередній матеріал
До Києва прибули останні на час карантину поїзди з Польщі – що розповіли пасажири
Наступний матеріал
Проміжні вибори на Харківщині: як проходить волевиявлення в умовах карантину
Loading...

Оманські землевласники активізувалися в Україні після візиту Зеленського в султанат – "Спостерігач"

Зеленський в Омані: російський слід чи торгівля українською землею – "Спостерігач"

Справа Майдану – під загрозою розвалу: "Спостерігач" зібрав докази

Хто і навіщо хоче поховати справи Майдану – "Спостерігач"

"Повелитель води": як Коломойський має намір поставити країну на межу екологічної катастрофи – "Спостерігач"

Зеленський міг домовлятися про продаж української землі великому бізнесу Оману – "Спостерігач"